0.2 C
Warszawa
niedziela, 27 listopada, 2022

Szczepionka przeciw COVID-19 już w listopadzie? Wyciekł TAJNY dokument!

Zobacz koniecznie

Jak wiadomo od wielu miesięcy ludzie na całym świecie zmagają się z epidemią koronawirusa. Wszystko zaczęło się od Wuhan, jednak teraz ma miejsce już na całym świecie. Coraz częściej mówi się także o szczepionce przeciwko COVID-19 jednak przez cały czas były to tylko plany. Czy szczepienia rozpoczną się już w listopadzie? Właśnie wyciekł pewien tajny dokument.

Od jakiegoś czasu pojawia się wiele rekordów zakażeń koronawirusem na świecie. Największy problem mają: Stany Zjednoczone, Brazylia czy Indie. Coraz częściej mówi się o szczepionce przeciwko COVID-19. Niedawno Rosjanie ogłosili, że takową posiadają. Sprawa jednak nieco przycichła.

Jak się okazuje na światło dzienne wyciekł teraz pewien tajny dokument.

BBC poinformowało o dokumentach, z których wynika, że już niedługo w Wielkiej Brytanii dostępne będą szczepionki. Są to m.in: Ambush” (Zasadzka) oraz „Triumph” (Zwycięstwo).

Podobno lekarze z Wielkiej Brytanii opracowują już plan szczepień, a zaszczepienie całej populacji przeciwko COVID-19 może zająć 10 miesięcy.

Kim będą osoby, które mają być zaszczepione jako pierwsze? Według dokumentu i BBC mają to być osoby najsłabsze, czyli te które przebywają w domach opieki, w wieku ponad 80 lat. Taki plan ma podobno brytyjski rząd. Później zaszczepione mają zostać osoby w wieku ponad 70 lat, ponad 75 lat oraz ponad 65 lat.

Później szczepienia otrzymają osoby poniżej 65 roku życia, następnie osoby w wieku ponad 50 lat. Dopiero po zaszczepieniu tych osób zaszczepi się resztę Brytyjczyków.

Podobno szczepienie nie będzie tylko jedno. Będą dwie dawki. Druga będzie podawana po 28 dniach, od podania pierwszej.

Dokument, który wyciekł na pewno zszokował wielu.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Myślicie, że Polacy powinni się zaszczepić?

 

Źródło: nczas.com

Foto: Pixabay.com

 

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze