19.3 C
Warszawa
środa, 19 czerwca, 2024

Te zdjęcia z polskiego szpitala mogą przerażać! Sytuacja robi się niepokojąca… [FOTO]

Zobacz koniecznie

Niestety tak tragiczna doba jak w dniu dzisiejszym nie była jeszcze odnotowana w trakcie pandemii. Według informacji upublicznionych przez resort zdrowia zmarło bowiem aż 116 osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2, zaś kolejne zakażenia nim stwierdzono u ponad 6,5 tysiąca ludzi.

 

Według przekazanych dzisiaj danych, najgorsza sytuacja pod względem przyrostu zakażeń dotyczy województwa mazowieckiego, gdzie ostatniej doby potwierdzono obecność koronawirusa u 1 188 ludzi, a także małopolskiego, gdzie liczba kolejnych osób z pozytywnym wynikiem na obecność SARS-CoV-2 jest 1 143.

 

Choć pandemia trwa już ponad pół roku, a w sieci napotkać można wiele głosów sugerujących, że cała ta sytuacja jest jakimś wielkim spiskiem, to jednak koronawirus wciąż daje o sobie znać w dobitny sposób, kiedy kolejne zakażenia są bardziej rozproszone. Niepokojące dla wielu mogą być m.in. relacje i historie dotyczące przypadków osób, które zmarły, choć wcześniej nic nie wskazywało na aż tak poważne kłopoty ze zdrowiem.

 

CZYTAJ TEŻ: Ta śmierć wstrząsnęła lokalną społecznością! Zmarł z powodu COVID-19 w młodym wieku…

 

Do myślenia dać mogą też kolejne informacje o znanych osobach, które zostały zarażone koronawirusem. Mowa tu nie tylko o ludziach ze świata polityki, kultury czy show-biznesu, ale także o sławnych postaciach zajmujących się sportem, które zapewne na kondycję swojego organizmu narzekać do tej pory nie powinny.

 

CZYTAJ TEŻ: Piotr Zieliński nie przechodzi COVID-19 w lekki sposób! Poruszające wyznanie…

 

Grozę, a na pewno smutek wywoływać mogą fotografie przedstawiające sytuację panującą w niektórych polskich szpitalach. Tego typu zdjęcia udostępniła m.in. facebooka strona „Konflikty i Wiadomości Światowe”. W jednym z postów zobaczyć możemy bowiem tam fotografie wykonane w Szpitalu Klinicznym nr 1 w Lublinie. Jak czytamy w opisie- ich autorem jest fotograf Jacek Szydłowski.

 

Choć wiele osób reaguje prześmiewczo na taki widok ukazujący z czym mierzą się chorujący, jak i też pracownicy służby zdrowia, to należy jednak pamiętać o tym, iż takowym ludziom trzeba okazać szacunek i współczucie bez względu na indywidualną ocenę poszczególnych obostrzeń wprowadzanych przez władze państwowe.

 

CZYTAJ TEŻ: Tragedia w życiu znanego piłkarza. Śmierć po zakażeniu koronawirusem

 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=205048001056884&id=103435204551498

 

 

Źródło: Rmf24.pl ; Facebook/Konflikty i Wiadomości Światowe

Fot.: Facebook/Jacek Szydłowski fotograf

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze