12.1 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

Tragedia w życiu znanego piłkarza. Śmierć po zakażeniu koronawirusem

Zobacz koniecznie

Niestety pomimo nadal pojawiających się opinii na temat tego, że rzekomo koronawirus nie jest czymś groźnym, to jednak wciąż daje on o sobie znać dla sporego grona ludzi w smutny, a nawet tragiczny sposób. COVID-19 stanowi w dalszym ciągu spore niebezpieczeństwo, szczególnie dla osób, które mają już inne ciężkie doświadczenia zdrowotne. Wśród medialnych doniesień o znanych osobach, które zaraziły się słynnym już wirusem SARS-CoV-2, pojawiła się również wiadomość mówiąca o śmierci ojca jednego ze znanych piłkarzy. Smutne wieści przekazała znana gazeta, a także klub, którego piłkarz stał się żywą legendą.

 

CZYTAJ TEŻ: Ta śmierć wstrząsnęła lokalną społecznością! Zmarł z powodu COVID-19 w młodym wieku…

 

Mowa tu o smutnej historii, która spotkała znanego piłkarza, zachwycającego niegdyś swoją grą cały świat. Francesco Totti, o którym mowa zapisał się w historii włoskiej piłki jako wieloletni gracz klubu AS Roma, w którym to jako junior rozwijał swoje umiejętności, a potem w barwach tego samego zespołu już jako senior wznosił się na piłkarskie szczyty europejskiej elity.

 

Enzo Totti, czyli tato piłkarza w ostatnim czasie zaraził się koronawirusem. Mężczyzna w swoim życiu już jednak przeszedł inne kłopoty ze zdrowiem. Swego czasu doznał zawału serca, po którym pojawiły się kolejne problemy zdrowotne. Niestety ludzie po takich przejściach są szczególnie zagrożeni w czasie epidemii wirusa SARS-CoV-2.

 

Jako pierwsza gazeta, smutne wieści przekazała „Corriere dello Sport”. Informacje o odejściu w wieku 76 lat Enzo Tottiego potwierdziła również w opublikowanym komunikacie AS Roma. To właśnie tato miał zaszczepić w osobie swego syna miłość do tego słynnego klubu.

 

https://www.instagram.com/p/B96nFDnBy04/

 

https://www.facebook.com/romanistidallapolonia/posts/372820240765088

 

 

Źródło: Corriere dello Sport ; sportowefakty.wp.pl

Fot.: Pxehere ; Pixabay ; Instagram/Francesco Totti ; Facebook/Romanisti Dalla Polonia

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze