20.5 C
Warszawa
niedziela, 14 sierpnia, 2022

Ważny apel Roberta Lewandowskiego! Chodzi o maseczki… [FOTO]

Zobacz koniecznie

Temat wprowadzonych w związku z pandemią obostrzeń oraz nakazów wywołuje w różnym stopniu kontrowersje, a nawet pełne emocji spory. Dzieje się tak również w naszym kraju. Choć eksperci apelują o przestrzeganie obowiązujących zasad w ramach troski o siebie oraz bliskich, a kolejne doniesienia o wzrostach liczby chorych, jak również informacje o zachorowaniach czy nawet zgonach wśród znanych ludzi zakażonych koronawirusem mogą wywoływać grozę, to jednak nadal nie brakuje głosów sugerujących, że większość obostrzeń jest zbędna, a nawet iż mamy do czynienia z jakimś wielkim spiskiem na skalę globalną. Czy nam się to jednak podoba czy nie, to jedynie podejmując solidarnie pewne działania jesteśmy w stanie ochronić najbardziej narażonych na skutki choroby COVID-19 przed dramatycznymi konsekwencjami zakażenia.

 

CZYTAJ TEŻ: Piotr Zieliński nie przechodził COVID-19 w lekki sposób! Poruszające wyznanie…

 

Różne opinie na temat obostrzeń czy konieczności zasłaniania ust i nosa da się również usłyszeć wśród ludzi z show-biznesu i polityki. Ostatnio głos w tej ważnej sprawie postanowił zabrać jeden z najbardziej znanych w ostatnich latach polskich sportowców, który w tym szczególnym z różnych względów roku osiągnął naprawdę duże sukcesy.

 

CZYTAJ TEŻ: Nie żyje reprezentant Polski! Chorował na COVID-19 [FOTO]

 

Mowa tu o zawodniku reprezentacji Polski oraz Bayernu Monachium Robercie Lewandowskim, który całkiem niedawno został uznany przez UEFA najlepszym piłkarzem bieżącego roku w europejskich rozgrywkach. Polski napastnik za pośrednictwem Instagrama zajął stanowisko w sprawie zasłaniania twarzy i zwrócił się do innych ludzi z ważnym apelem. Zachęcił w opublikowanym wpisie do noszenia maseczek i bycia odpowiedzialnym człowiekiem.

 

Dbajmy o siebie, naszych najbliższych, ale i o wszystkich, których mijamy każdego dnia. Proszę, noście maseczki, przestrzegajcie wytycznych sanitarnych i zalecanego dystansu społecznego.
Wierzę, że jeśli wszyscy będziemy odpowiedzialni, uda się nam przetrwać ten czas – razem, pomimo dystansu

– czytamy na instagramowym profilu piłkarza.

 

 

https://www.instagram.com/p/CGhalMlhYO8/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

Źródło: Instagram/_rl9 ; PolsatNews.pl

Fot.: YouTube/FC Bayern München (zrzut ekranu) ; Instagram/_rl9

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze