5.3 C
Warszawa
sobota, 20 kwietnia, 2024

Widok jak w bajce! Tak dzisiaj było w tej części Polski [FOTO]

Zobacz koniecznie

Jesień trwa i nie chodzi tu jedynie o jesień kalendarzową, ale również aurę jaką wielu z nas widzi za oknem. Choć wrzesień był wyjątkowo ciepły i nie powinniśmy narzekać na to jak długo utrzymywała się dobra pogoda, to jednak teraz spore grono Polek i Polaków odczuwać może zmęczenie oraz zniechęcenie widząc szarość i deszcz za oknem. Niestety, przy okazji takiej pogody w niektórych częściach Polski wystąpić mogą niebezpieczne zjawiska, o czym ostrzegano w wiadomościach SMS w ramach alertu bezpieczeństwa. Są jednak na terenie naszego kraju miejsca, gdzie w ostatnich godzinach widok jest naprawdę urokliwy. Co ciekawe wynika to nie z jesiennej, a już z zimowej aury, jaka tam zapanowała.

 

W ubiegłych latach zdarzało się, że śnieg nagle zaskoczył kierowców, uczniów zmierzających do szkół czy inne osoby, gdy nagle przywitał nas zimową aurą w październiku. Z reguły jednak po dniu lub kilku dniach wracaliśmy z powrotem do typowo jesiennego nastroju patrząc za okno.

 

CZYTAJ TEŻ: Ta śmierć wstrząsnęła lokalną społecznością! Zmarł z powodu COVID-19 w młodym wieku…

 

Choć tym razem może się to wydać dziwne, kiedy w większość Polski panuje zapewne deszczowa pogoda, to jednak jak można zobaczyć na udostępnionych w sieci fotografiach, w górskich terenach da się napotkać biały puch. Ta ilość śniegu i widoki jakie panują chociażby w rejonie Morskiego Oka, jak i też w Dolinie Pięciu Stawów określane są przez niektórych jak obrazki kojarzące się z bajkową scenerią.

 

Zdjęcia ukazujące to jak wyglądają w dniu dzisiejszym te okolice zostały udostępnione na portalu społecznościowym Facebook przez fan page „Tatromaniak”.

 

CZYTAJ TEŻ: Ten europejski kraj nie kojarzy się ze śniegiem… Spotkać można tam jednak istnie zimową aurę [WIDEO]

 

Przy całym zachwycie dla urokliwości tej scenerii, warto jednak mieć na uwadze, że w obecnym czasie należy zachować wyjątkową ostrożność przy podejmowaniu decyzji o wybraniu się w góry.

 

https://www.facebook.com/tatromaniak1/posts/1400545460151839

 

https://www.facebook.com/tatromaniak1/posts/1400492956823756

 

Źródło: Facebook/Tatromaniak

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze