16.2 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

Atak z użyciem noża w Warszawie! Policja prowadzi działania

Zobacz koniecznie

Chwile grozy rozegrały się w dniu dzisiejszym w okolicy jednego ze sklepów na terenie Warszawy. Wywiązała się bowiem awantura i spór pomiędzy pracownikiem sklepu a jednym z klientów, która przerodziła się w krwawy incydent. Jeden z mężczyzn zdecydował się bowiem do zaatakowania swojego oponenta przy użyciu noża. W reakcji na to wydarzenie do akcji wkroczyli funkcjonariusze stołecznej policji.

 

Do dramatycznych scen doszło przed jednym z lokali popularnej sieci sklepów „Żabka” przy ul. Wólczyńskiej na warszawskich Bielanach. To tam właśnie nieporozumienie pomiędzy sprzedawcą w sklepie a pewnym agresywnym klientem doprowadziło do awantury, a następnie użycia noża.

 

Do zdarzenia doszło w sobotę w godzinach porannych (ok. godz. 9:40). Jak podaje portal TVP.info przyczyną sporu pomiędzy mężczyznami miały być jednak zakupy robione przez uczestnika zajścia dzień wcześniej. Klient miał bowiem w piątek zakupić doładowanie do telefonu, które według jego wersji wydarzeń nie działało jak należy. W sobotę rano miał zjawić się w sklepie przy ul. Wółczyńskiej w celu złożenia reklamacji, jednak sprzedawca nie przyjął jej i ta właśnie sytuacja stała się swoistą iskrą, która doprowadziła do krwawego incydentu. Tak przebieg zdarzeń zrelacjonował cytowany przez TVP.info komisarz Piotr Świstak pełniący swe obowiązki w zespole prasowym Komendy Stołecznej Policji.

 

Klient sklepu, którego reklamacji nie przyjęto, miał opuszczać „Żabkę” przewracając przy tym towar znajdujący się na sklepowych półkach. W reakcji na to zachowanie sprzedawca wybiegł na zewnątrz za mężczyzną. Ten jednak wyciągnął nóż i ugodził mężczyznę pracującego w sklepie, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

 

Funkcjonariusze policji rozpoczęli przed południem działania zmierzające do zatrzymania podejrzanego.

 

 

Źródło: TVP.info

Fot.: Pxfuel

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze