0.7 C
Warszawa
czwartek, 18 kwietnia, 2024

PILNE! Doszło do prowokacji ze strony antify?! Pojawiają się niepokojące informacje o rannych [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W Warszawie trwają obchody kolejnej, 102 już rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Niestety nie obyło się bez negatywnych incydentów przy okazji organizowania w nieco zmienionej zw. na pandemię Marszu Niepodległości. Niestety wśród niepokojących doniesień pojawiają się również te dotyczące osób poszkodowanych przy okazji starć, do których doszło przy trasie marszu, który tym razem zaplanowany został jako rajd samochodowo-rowerowy.

 

Choć jak apelowali organizatorzy, uczestniczący w tegorocznym świętowaniu niepodległości mieli przejechać samochodami, rowerami, a także motorami przez ulice Warszawy, to jednak sporo osób przybyło również pieszo, aby uczcić ten ważny dla Polek i Polaków dzień.

 

Jak podają niektóre portale informacyjne oraz konta w mediach społecznościowych związane ze środowiskiem narodowym, miała miejsce też akcja lewicowych bojówek. Jak podano na łamach Zyciestolicy.com.pl doszło do prowokacji zorganizowanej przez ludzi ze środowiska antify. Agresja miała skupić się w dużej mierze na przedstawicielach Straży Marszu Niepodległości.

 

Niestety cała sytuacja przerodziła się w dość dynamiczną awanturę, przy okazji której musieli interweniować funkcjonariusze policji. Niestety na twitterowym profilu Mediów Narodowych pojawiły się też informacje o tym, że niektóre osoby zostały ranne.

 

Według informacji przekazanych przez stołeczną policję, wśród uczestników Marszu Niepodległości pojawiły się też grupy agresywnych bojówkarzy związanych najprawdopodobniej ze środowiskiem pseudokibiców, które również dopuszczały się ataków na funkcjonariuszy. To niestety ułatwia osiąganie swoich celów przez lewicowych prowokatorów.

 

https://twitter.com/MediaNarodoweMN/status/1326533056711290881

 

 

Źródło: Zyciestolicy.com.pl ; Twitter/@MediaNarodoweMN ; Twitter/@MichalJelonek ; Twitter/@kalinowski_

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze