20.2 C
Warszawa
środa, 19 czerwca, 2024

HIT! Dominik Taczyński w MOCNYCH słowach reaguje na wypowiedź Katarzyny Lubnauer [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Choć nie mają one już takiego rozgłosu jak na początku powstania inicjatywy określanej jako tzw. „Strajk Kobiet”, to jednak wciąż w polskich miastach organizowane są protesty zwolenników aborcji, a przy ich okazji gromadzą się ludzie m.in. w celu blokowania ruchu ulicznego i komunikacji. Nie brakuje też mocnych wymian zdań na ten temat wśród polityków.

 

Wiele osób zarzuca politykom opozycji, że namawiają do tłumnego wychodzenia na ulice, choć sami straszyli wiosną „zabójczymi kopertami” przy okazji przygotowań do wyborów prezydenckich. Oskarżenia o hipokryzję przy okazji odnoszenia się do tej kwestii pojawiają się również w dyskusjach między politykami.

 

Tak też było podczas programu „Woronicza 17” na antenie stacji TVP Info. Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński podczas dyskusji z posłanką Koalicji Obywatelskiej Katarzyną Lubnauer stanowczo zareagował na jej słowa o konieczności skupienia się wszystkich na walce z pandemią.

 

Dominik Tarczyński zwrócił uwagę na to jak w poszczególnych miastach dynamicznie wzrasta liczba zakażonych wirusem SARS-CoV-2 po organizacji manifestacji przez zwolenników aborcji. Przypomniał też, że w trudnych momentach, kiedy skupienie polityków na ważnych sprawach rzeczywiście jest potrzebne, wówczas niektórzy z przedstawicieli opozycji wylatują na wakacje w dość kontrowersyjnych okolicznościach.

 

ZOBACZ I POSŁUCHAJ!

 

 

Źródło: TVP Info ; Facebook/@posel.tarczynski2015

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze