Hit! Genialny pies zatarł ślady, po tym jak… [WIDEO]

Psy to ulubieńcy wielu osób. Potrafią niejednokrotnie zaskoczyć swoim sprytem i bez większych problemów wywieź swojego właściciela w pole. Od wielu tygodni po Internecie krąży filmik, który w 100% potwierdza bystrość tych uroczych stworzeń.

 

Słynne nagranie z psiakiem, który bardzo sprawnie oszukał swojego właściciela pochodzi z platformy tik tok. Nagranie zostało opublikowane przez użytkownika lilylikecat i w kilka miesięcy zdobyło dużą popularność.

 

Kiedy właściciel uroczego golden retrivera zostawia na stole smakołyk nakazuje swojemu pupilowi, aby ten poczekał. W momencie kiedy właściciel odchodzi, piesek szybko zjada smakołyk. To co zrobił potem to prawdziwy majstersztyk!

 

 

 

Podczas nieobecności właściciela pies idzie do komody i wyciąga następny smakołyk, po czym jak gdyby nigdy nic zamyka łapą komodę, aby nie pozostać zdemaskowanym. Po powrocie właściciela pies wraca do swojej pozycji w jakiej zastał go jego pan wychodząc z pomieszczenia. Oczywiście oszustwo spryciarza wyszło dopiero w momencie odtworzenia nagrania.

 

Morał tej historii? Pies syty i właściciel cały…

 

Źródła:

o2.pl

Foto & Video.: twitter, Prof Michelle Ryan

Komentarze

Komentarze