18 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

Kolejny krwawy atak! Są zabici i ranni [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Po raz kolejny doszło do krwawego ataku z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Niestety napastnik doprowadził do tragicznej śmierci co najmniej dwóch osób. Kilka innych odniosło rany. Do tych dramatycznych scen doszło ostatniej nocy.

 

Chwile grozy miały miejsce tym razem w Kanadzie, a dokładniej w historycznym centrum miasta Quebec, które stanowi stolicę francuskojęzycznej prowincji o tej samej nazwie. Krwawy atak został przeprowadzony na Wzgórzu Parlamentarnym, gdzie znajduje się zabytkowa siedziba parlamentu tej prowincji.

 

Sprawca miał atakować swoje ofiary przy okazji ostrej broni. Najprawdopodobniej była to szpada, a napastnik przebrany był w nietypowy strój. Stacja BBC przekazała nocą, że policja poszukuje człowieka w „średniowiecznym stroju”, jednakże po materiałach udostępnionych w mediach społecznościowych wnioskować można, że mógł być to również kostium przypominający ducha, bądź inną postać. Jak wiele na to wskazuje, sprawca ataku przebrał się w sposób charakterystyczny dla obchodów halloween.

 

Sprawcę udało się zatrzymać. Ma być to około 20-letni mężczyzna, który po ujęciu został przetransportowany do szpitala. Nie są dokładnie i oficjalnie znane motywy jego działania.

 

https://twitter.com/manish_matters/status/1322839012864745472

 

 

Źródło: Rmf24.pl ; BBC ; TVN24.pl

Fot.: Twitter/@thefirstindia

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze