13 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

Koronawirus w Konfederacji. Poseł opowiedział o objawach

Zobacz koniecznie

W bieżącym miesiącu minie rok od momentu, kiedy najprawdopodobniej wirus SARS-CoV-2 zaczął rozprzestrzeniać się w Chinach. Jak wiadomo w przeciągu pół roku pandemia wywołała problemy we wszystkich częściach naszego globu, jednak temat walki z nią wciąż rodzi wiele kontrowersji oraz pytań. Nie brakuje także osób sceptycznie podchodzących do obostrzeń czy działań podejmowanych w ramach ograniczania rozprzestrzeniania się koronawirusa, a głosy podważające zasadność niektórych ograniczeń czy nawet sam fakt istnienia pandemii pojawiają się również w Polsce. Z tego typu insynuacjami kojarzeni są m.in. sympatycy oraz politycy Konfederacji, jednak jak widać również ludziom z tego grona COVID-19 może uprzykrzyć życie.

 

ZOBACZ TEŻ: Te zdjęcia z polskiego szpitala mogą przerażać! Sytuacja robi się niepokojąca… [FOTO]

 

Jak informują media i sam zainteresowany za pośrednictwem internetu, niestety do grona zakażonych koronawirusem dołączył poseł Konfederacji- Artur Dziambor. Co dodatkowo smutne w jego przypadku, nie przechodzi on choroby bezobjawowo. Jak sam przekazał w jednym z udzielonych wywiadów, jego problemy zdrowotne polegające na ukazaniu się pierwszych objawów choroby zaczęły się w ostatni weekend, a dokładniej w sobotę, gdy zaczęła doskwierać mu gorączka.

 

Zaczęło się w sobotę od gorączki. W izolacji jestem od poniedziałku, wtedy zgłosiłem się na badanie. Tego dnia wyłączyły mi się smak i węch, to specyficzne objawy dla tej choroby. Głowa boli mnie cały czas, oczy bolą jakby po 10 godzinach oglądania telewizji

— Opowiedział o kłopotach jakie napotkał po zakażeniu, a zarazem pierwszych objawach zachorowania na COVID-19 w rozmowie z „Polska The Times”.

 

ZOBACZ TEŻ: Ważne odkrycie! Po przebadaniu płuc zmarłych na COVID-19 stwierdzono…

 

O swoich wrażeniach przy okazji walki z chorobą, a także przechodzenia kwarantanny, poseł Artur Dziambor opowiada też w niektórych publikowanych przez siebie wpisach na Twitterze. W tym co napisał nie brakuje m.in. gorzkich słów na temat faktu, że dodatkowe dni kwarantanny muszą odbywać jego bliscy, choć żona posła ma wynik negatywny testu na obecność SARS-CoV-2.

 

 

Źródło: Polska The Times ; NCzas.com ; Twitter/@ArturDziambor

Fot.: YouTube/PRESS.WARSZAWA (zrzut ekranu)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze