25.8 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

Legenda AK w pięknych słowach apeluje ws. 11 listopada! Posłuchajcie sami [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W dniu jutrzejszym po raz kolejny Polki i Polacy obchodzić będą Święto Niepodległości. Tym razem jednak, będzie to czas spędzony w zdecydowanie odmienionej atmosferze niż w ubiegłych latach i jak wiadomo jest to związane z wciąż trwającą pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, który również w naszym kraju, a przy tym naszej służbie zdrowia daje się dość mocno we znaki.

 

W związku ze stanem rzeczy, z jakim mamy obecnie do czynienia pod względem roznoszenia się koronawirusa, pojawiły się kontrowersje wokół tematu organizacji tegorocznego Marszu Niepodległości. Finalnie organizatorzy zdecydowali się zachować w sposób odpowiedzialny i jak poinformował Robert Bąkiewicz oraz inni przedstawiciele środowiska narodowego, przemarsz ulicami Warszawy zastąpiony zostanie rajdem samochodowo-rowerowym w ramach uczczenia kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

 

Do egzekwowania w tym ważnym dla nas wszystkich dniu obostrzeń i zachowania się w sposób, który nie przyczyni się do zagrożenia dla nas oraz naszych bliskich, wezwał w swoim apelu Major Bogusław Nizieński ps. „Sokół”, który jest legendą Armii Krajowej i pełni obowiązki przewodniczącego Rady do spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych.

 

W pięknych słowach zwrócił się on do Polek i Polaków apelując o postępowanie w dniu 11 listopada w sposób godny, a zarazem adekwatny do zaleceń i wskazań zaprezentowanych przez polskiego premiera Mateusza Morawieckiego.

 

POSŁUCHAJCIE APELU MAJORA BOGUSŁAWA NIZIEŃSKIEGO!

 

 

Źródło: Facebook/Popieramy Premiera Mateusza Morawieckiego

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze