15.8 C
Warszawa
wtorek, 18 maja, 2021

Nie żyje aktor znany z polskich seriali. Wzruszająca relacja na temat śmierci… [FOTO]

Przeczytaj koniecznie

Niestety jest to kolejny raz, kiedy przychodzi nam poinformować o odejściu do wieczności pewnej znanej osobistości w naszym kraju. Tym razem chodzi o człowieka związanego ściśle z polską sztuką i kulturą. Dla wielu poruszające są okoliczności śmierci w tym przypadku oraz słowa osób, które dzielą się refleksjami na temat tej smutnej sytuacji.

 

ZOBACZ TEŻ: Wzruszające pożegnanie i żałoba wśród sportowców. Zmarł zakażony koronawirusem mistrz…

 

Na niedługo przed obchodzeniem swoich kolejnych urodzin zmarł polski aktor Janusz Leśniewski, który występował w niejednym znanym i lubianym przez Polaków serialu. O śmierci poinformował na swojej facebookowej stronie Związek Artystów Scen Polskich (ZASP). W nim również udzielał się zmarły aktor.

 

Od lat działał społecznie w ZASP-ie pełniąc w nim różne funkcje. Parę tygodni temu koledzy powierzyli mu rolę przewodniczącego Sekcji Repartycyjnej Innych Form Audiowizualnych.

Trudno uwierzyć, że dwa tygodnie temu ostatni raz wpadł do swojego Stowarzyszenia, którego ideałom pozostał wierny do końca…

— Czytamy w końcowym fragmencie wpisu opublikowanego przez Związek Artystów Scen Polskich.

 

Janusz Leśniewski w dniu 28 listopada obchodziłby 69. urodziny. Był on absolwentem Wydziału Aktorskiego warszawskiej PWST. Naukę tam ukończył w 1974 roku. W swoim życiu wystąpił on łącznie w dziesiątkach polskich filmów oraz seriali. Można było zobaczyć go również na deskach teatralnych.

 

Jak powiedział cytowany przez portal rmf24.pl inny znany aktor Wiktor Zborowski, serce Janusza Leśniewskiego „nie wytrzymało”. Te słowa są naprawdę poruszające i rzeczywiście… aktora przed 69. urodzinami zabrać miały problemy wywołane chorobą serca.

 

Janusz Leśniewski zagrał w takich popularnych polskich serialach jak np.: „Klan”, „Barwy Szczęścia”, „M jak Miłość”, „Na dobre i na złe”, „Plebania”, „Ranczo” oraz „Plebania”.

 

 

 

Źródło: Rmf24.pl ; TVP.info ; Facebook/Związek Artystów Scen Polskich

Fot.: Pixabay ; Facebook/Związek Artystów Scen Polskich

Czytaj więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Najnowsze