34.7 C
Warszawa
piątek, 1 lipca, 2022

PILNE! Dramatyczne sceny na Mazowszu. Nie obyło się bez ofiar…

Zobacz koniecznie

Niestety doszło do kolejnej dramatycznej sytuacji na polskich drogach. Choć jest to kolejna smutna historia i traumatyczne przeżycia dla ludzi, to jednak warto zwrócić uwagę na fakt, że jest to zarazem też lekcja dla każdego z nas, że warto uważać na bezpieczeństwo swoje oraz naszych bliskich nawet przy codziennych zajęciach czy pokonując tę samą drogę do pracy lub rodziny niemal każdego dnia.

 

Do karambolu doszło na jednej z dróg krajowych w województwie mazowieckim (DK50). Tragedia rozegrał się w okolicach Mińska Mazowieckiego, na terenie miejscowości Zamienie. Jak przekazała cytowana przez portal Rmf24.pl Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, przy okazji dzisiejszego karambolu w tej części kraju, życie straciła jedna osoba, a jedenaście zostało rannych. Służby musiały zablokować całkowicie trasę pomiędzy Kołbielą a Mińskiem Mazowieckim na tej trasie.

 

Kierowca ciężarówki, który jechał do Kołbieli drogą numer 50, z nieustalonych przyczyn nie wyhamował i wjechał w pojazdy, które oczekiwały na skrzyżowaniu na czerwonym świetle

– Przekazał starszy aspirant Marcin Zagórski w rozmowie z portalem wawainfo.pl.

 

Po tym jak doszło do staranowania aut przy skrzyżowaniu, kierowca ciężarówki z niejasnych przyczyn miał zjechać na przeciwny pas ruchu i tam uderzać w kolejne auta. Finalnie kierowany przez niego pojazd wylądował w rowie.

 

Kierowca ciężarówki odniósł na tyle poważne obrażenia, że nie udało się uratować jego życia.

 

 

Źródło: Wawainfo.pl ; Rmf24.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze