4.2 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Poruszające nagranie. Ormianie idący na front… [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Niedawno informowaliśmy na łamach naszego portalu, że przy udziale Federacji Rosyjskiej strona ormiańska zgodziła się podpisać porozumienie ze stroną azerską w kwestii zakończenia konfliktu o Górski Karabach. Takowa decyzja premiera Armenii wywołała duże emocje w społeczeństwie i skutkowała protestami oraz wtargnięciem na teren budynku parlamentu manifestantów oburzonych podpisaniem porozumienia o niekorzystnej dla Ormian treści, co przyznał sam premier Nikol Paszinian. Wielu bowiem nie godzi się na takie rozwiązanie sprawy w sytuacji, kiedy ostatnie tygodnie wymagały takiego poświęcenia często młodych żołnierzy i dramatu wśród osób cywilnych.

 

Przy okazji ostatnich starć, które wykraczały poza sam sporny teren Górskiego Karabachu, w sieci pojawiły się różne wstrząsające i dramatyczne nagrania ukazujące grozę wojny i to jak wielka jest to tragedia dla prostych ludzi chcących normalnie żyć. Takimi materiałami dzieliła się w sieci również agencja Associated Press.

 

Wśród takowych materiałów udostępnianych przez Associated Press zobaczyć można było dramat ludzi ewakuowanych z terenów znajdujących się w strefie działań wojennych, a także chwytające za serce nagranie ukazujące modlitwy duchownych nad żołnierzami ormiańskimi wyruszającymi na front.

 

 

 

 

Źródło: YouTube/Associated Press ; Facebook/Andrzej Poczobut

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze