17.6 C
Warszawa
sobota, 20 lipca, 2024

Poseł Konfederacji w szpitalu! Jest zakażony koronawirusem

Zobacz koniecznie

Jakiś czas temu przekazywaliśmy na łamach naszego portalu informacje na temat tego, że nawet wśród ludzi ze środowiska polityków Konfederacji, które dość sceptycznie nastawione było do przyjętych metod walki z pandemią, pojawił się przypadek zakażenia słynnym już wirusem SARS-CoV-2. Niestety w dniu dzisiejszym docierają kolejne niepokojące wieści dotyczące tej sprawy.

 

CZYTAJ TEŻ: Koronawirus w Konfederacji. Poseł opowiedział o objawach

 

O tym, że stwierdzono u niego pozytywny wynik na obecność koronawirusa, sam zainteresowany poinformował tydzień temu. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać klikając w powyższy odnośnik. Dziś okazuje się jednak, że poseł Konfederacji musiał trafić do szpitala. Informacje na ten temat potwierdzają nie tylko portale informacyjne, ale też partyjny kolega Artura Dziambora.

 

CZYTAJ TEŻ: Legenda AK w pięknych słowach apeluje ws. 11 listopada! Posłuchajcie sami [WIDEO]

 

O tym, że poseł Konfederacji trafił do szpitalu w związku z przechodzeniem choroby znanej jako COVID-19, poinformowano też m.in. na antenie stacji TVP Info. W rozmowie z telewizją, przyznał iż rzeczywiście taka sytuacja ma miejsce znany poseł Janusz Korwin-Mikke, lider partii Wolność.

 

Tak, to prawda. Kolega Dziambor jest w szpitalu. To koronawirus. Dziś o 8 rano dostałem od niego wiadomość, że tam się łączy, ale nie jest na tyle silny

— Przekazał w poseł Janusz Korwin-Mikke.

 

CZYTAJ TEŻ: Ważne odkrycie! Po przebadaniu płuc zmarłych na COVID-19 stwierdzono…

 

Jak widać transmisyjność wirusa SARS-CoV-2 osiągnęła poziom wymagający od nas wszystkich ostrożności oraz przestrzegania obostrzeń ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne nasze i naszych bliskich. Warto przypomnieć też, że zdaniem ekspertów w trwającym tygodniu możemy osiągnąć szczyt pod względem przyrostu liczby osób zakażonych koronawirusem. Jeśli chcemy, aby druga fala zachorowań została przez nas przezwyciężona, każdy musi zachować pomimo zmęczenia cierpliwość.

 

 

Źródło: Rmf24.pl ; Twitter ; TVP Info

Fot.: YouTube/PRESS.WARSZAWA (zrzut ekranu)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze