13.5 C
Warszawa
piątek, 17 maja, 2024

Szokujące nagranie z Małopolski! Ku przestrodze… [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Niestety jest to kolejne nagranie, które może zmrozić krew w żyłach, jednak jest to zarazem kolejny materiał dający do myślenia i stanowiący poważną przestrogę dla nas wszystkich. Po raz kolejny jest to też bardzo niepokojąca sytuacja do jakiej dochodzi na polskich drogach.

 

ZOBACZ TEŻ: Dramatyczne sceny na Mazowszu! Nie obyło się bez ofiar…

 

Do uchwyconego na nagraniu zdarzenia doszło w miejscowości Myślenice, niedaleko od Krakowa. W poniedziałek 16 listopada, około godz. 18, przy tamtejszej ul. 3 Maja upadł na jezdnię 36-letni mężczyzna. Kiedy jednak próbował się podnieść, wówczas został uderzony przez jadący tamtędy samochód osobowy marki mazda. Niestety poszkodowany w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala.

 

Za kierownicą samochody siedzieć miał 29-latek z powiatu tatrzańskiego. W pojeździe znajdowało się również dwoje pasażerów.

 

Okoliczności zdarzenia bada policja. Badania wykazały, że kierujący samochodem był trzeźwy w momencie zdarzenia. Po spożyciu alkoholu miał być jednak najprawdopodobniej potrącony 36-latek. Ta sytuacja ukazuje więc, że czujność i zdrowy rozsądek dla bezpieczeństwa własnego i innych należy zachować zarówno, kiedy przemieszczamy się samochodem, jak i wtedy, gdy poruszamy się pieszo.

 

 

 

 

Źródło: Facebook/@DPI24DuzoPozytywnychInformacji ; Super Express

Fot.: Facebook/policjaat112

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze