26.2 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

Wielki skandal w polskim „Top Model”?! Przekazano szokujące informacje

Zobacz koniecznie

Popularny program „Top Model” obfituje w swej historii w sytuacje dość kontrowersyjne. W niektórych przypadkach media mówią nawet o skandalicznych sytuacjach i tak też jest w przypadku 9. edycji polskiej edycji tego programu. Wielu internautów, a także część dziennikarzy odniosło się bowiem bardzo dosadnie do tego kto stał się jednym z gwiazdorów „Top Model” w tym przypadku. Do całej sprawy odniosła się również stacja TVN, która opublikowała komunikat, w którym zadeklarowała usunięcie jednego z modeli biorących udział w tej edycji z grona uczestników.

 

Warto zaznaczyć, że całe zamieszanie zaistniało przed finałem tej edycji programu w naszym kraju, a osoba wokół której narosły takowe kontrowersje była przez niektórych typowana nawet jako jeden z faworytów w wyścigu po zwycięstwo.

 

Jak podają media, sprawa dotyczy przeszłości jednego z uczestników 9. edycji polskiego „Top Model”. Jak się bowiem okazało pochodzący ze Stanów Zjednoczonych Dominic D’Angelica może mieć dość dużo na sumieniu jak na gwiazdora promowanego w przestrzeni medialnej. Mówi się bowiem o jego kryminalnej przeszłości, a w tym również… przestępstwie seksualnym popełnionym wobec nieletniej.

 

Jak podano na łamach portalu Ofeminin.pl, cała afera miała zacząć się od pozostawienia na oficjalnym profilu polskiej wersji programu „Top Model” komentarza opublikowanego przez „Operation Care”, która jak określa, ma na celu swoimi działaniami podejmowanymi od lat 80-tych wspierać ofiary przemocy domowej oraz napaści na tle seksualnym.

 

Przedstawiciele „Operation Care” poinformowali, że finalista polskiego „Top Model” ma znajdować się w rejestrze przestępców seksualnych.

 

Dominic D’Angelica ma mieć na koncie dwa wyroki sądowe. Pierwszy z nich dotyczy sytuacji z 2011 roku, kiedy jako 22-latek miał dopuścić się seksu oralnego z osobą nieletnią, za co skazany został na 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata. Jak podaje portal o2.pl, otrzymał on również zakaz spożywania alkoholu i przebywania w towarzystwie nieletnich.

 

Trzy lata później miał zostać natomiast aresztowany wraz ze swoim bratem bliźniakiem Stefanem w związku z pobiciem i spowodowaniem znacznych obrażeń ciała u poszkodowanego. Skazano go wówczas na 5 miesięcy więzienia.

 

Dominic oraz jego brat zapowiedzieli zrealizowanie w dniu dzisiejszym tzw. live’a na Instagramie, w trakcie którego odniosą się do całej sytuacji. Stacja TVN w opublikowanym komunikacie poinformowała natomiast, że D’Angelica został w związku z doniesieniami o jego kryminalnej przeszłości wykluczony z grona uczestników zaplanowanego na 25 listopada finału tej edycji programu „Top Model”.

 

W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje

– poinformował Marcin Barcz z TVN Grupa Discovery.

 

 

 

Źródło: o2.pl ; Ofeminin.pl ; TVN

Fot.: YouTube/TVN Fashion (zrzut ekranu)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze