15.7 C
Warszawa
piątek, 2 czerwca, 2023

Zachwycające wykonanie pięknej patriotycznej pieśni przez matkę i syna. Posłuchajcie sami! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Uroczyste obchodzenie świąt narodowych nie musi ograniczać się do tłumnych wydarzeń w miejscach publicznych. Jak się okazuje, można w sposób naprawdę podniosły i piękny upamiętniać bohaterstwo poprzednich pokoleń, a przy tym godnie upamiętnić odzyskanie przez nasz naród niepodległości będąc w swoim domu. Przykładem na to jest pewien filmik, który zyskał sporą popularność wśród polskich patriotów.

 

Na nagraniu możemy zobaczyć i wysłuchać występu pewnej kobiety, która jest przedstawicielką mniejszości polskiej na Litwie oraz jej syna. Wspólnie wykonują oni piękną pieśń patriotyczną, a ich śpiew i sposób wykonania wywołuje prawdziwy zachwyt u ludzi kochających Polskę.

 

Obserwując często wulgarne i niegodne zachowanie polskiej młodzieży w miejscach publicznych, należy przyznać iż rośnie serce, kiedy widzi się takowe przykłady patriotycznego wychowywania pociech przez kochających naszą ojczyznę i naród rodziców.

 

Zachęcamy do wysłuchania oraz udostępnienia. Pamiętajmy o miłości do naszej matki Polski przez całe życie, a nie tylko przy okazji świąt narodowych.

 

KLIKNIJ TUTAJ, aby zobaczyć i wysłuchać występu Barbary Suckiel oraz jej syna.

 

 

Źródło: Facebook/Barbara Suckiel

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze