12.1 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

Brutalny napad na Śląsku! Nie mieli litości dla kobiety?! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Nagranie z napadu, do którego doszło niedawno na terenie jednej ze śląskich miejscowości obiegło wczoraj zarówno stacje telewizyjne, portale informacyjne, jak i profile w mediach społecznościowych. Jest to swoista reakcja społeczna na apel śląskiej policji, która starając się ująć sprawców opublikowała nagranie z agresywnego ataku i poprosiła o kontakt osoby, które mogą posiadać cenne informacje na temat sprawców pobicia ekspedientki oraz kradzieży dokonanej w sklepie.

 

Do bardzo niepokojąco wyglądającego zdarzenia doszło we wsi Psary leżącej na terenie powiatu będzińskiego w województwie śląskim. Kiedy 50-letnia kobieta zamykała sklep przy ul. Wiejskiej po godz. 23, wówczas została zaatakowana przez dwóch agresorów. Mężczyźni dotkliwie pobili kobietę do nieprzytomności, a następnie zaciągnęli ją do wnętrza sklepu. Po dokonaniu kradzieży uciekli z miejsca zdarzenia.

 

Kobieta trafiła z obrażeniami do jednego ze szpitali, a sprawców napadu poszukuje policja. Ze względu na akcent jaki można było usłyszeć istnieje podejrzenie, iż pochodzą oni zza naszej wschodniej granicy.

 

 

 

Źródło: Facebook/Policja Śląska

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze