16.2 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

Dwie tragedie i śmierć nastolatek. W tle sprawy…. chęć wykonania zdjęć

Zobacz koniecznie

Niestety czasem z pozoru zwyczajne i banalne sytuacje mogą doprowadzić do tragicznych sytuacji, a co za tym idzie smutku oraz żałoby. W tym przypadku ofiarami okazały się być dwie nastoletnie dziewczyny.

 

To co spotkało młode kobiety opisują media w różnych krajach, a sama ta sytuacja wydarzyła się u naszych wschodnich sąsiadów- na Ukrainie. Choć obydwie dramatyczne historie mają ze sobą wiele wspólnego, miały miejsce w ostatnim czasie i wiążą się ze śmiercią dwóch dziewcząt w podobnym wieku, to jednak wydarzyły się w dwóch różnych ukraińskich miejscowościach.

 

ZOBACZ TEŻ: Strzały przy Katederze! „Ludzie są w szoku…” [WIDEO]

 

Obydwie nastolatki chciały wykonać sobie zdjęcia. Najprawdopodobniej chodziło o popularne w tych czasach „selfie”. Ofiary śmiertelne miały zaledwie 15 lat.

 

Jak przekazali przedstawiciele policji z regionu lwowskiego, ciało jednej z dziewcząt znaleziono na torach kolejowych znajdujących się w tym właśnie mieście. Do jej śmierci miało dojść w wyniku kontaktu z liniami wysokiego napięcia i porażenia prądem, kiedy 15-nastolatka próbowała wykonać sobie zdjęcie będąc na wagonie towarowym.

 

Druga z dziewczyn zginęła na terenie miejscowości Równe. Również ona miała starać się wykonać sobie zdjęcie. W tym przypadku 15-latka miała wraz ze swoją koleżanką wybrać się na dach jednego z niedokończonych budynków. Jak przekazała tamtejsza policja, podczas amatorskiej sesji zdjęciowej dziewczyna spadła ze wspomnianego dachu, a odniesione w wyniku tego zdarzenia obrażenia okazały się być niestety śmiertelne.

 

Te historie to kolejne dramatyczne wydarzenia, które są swoistą przestrogą przed nieostrożnym zachowaniem jakiego łatwo dopuścić się przy nawet banalnych czynnościach. Warto zawsze zachować ostrożność i zwracać na nią uwagę także innym ludziom obok nas.

 

 

Źródło: Interia.pl

Fot.: Wikimedia Commons

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze