9.4 C
Warszawa
niedziela, 29 maja, 2022

HIT! Filmik z pijaną wiewiórką podbija Internet [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Jakiś czas temu do Internetu trafiło nagranie, na którym możemy dostrzec wiewiórkę, która z pewnością nie należy do grona abstynentów. Pijany gryzoń szybko zdobył serca internautów. Wiele osób zastanawiało się, jak zwierzę doprowadziło się do stanu nietrzeźwości. Czy to robota nieodpowiedzialnego człowieka? Nic bardziej mylnego!

 

Autorką nagrania, które szybko obiegło Internet jest niejaka Katy Morlok. Nagrała ona z ukrycia wiewiórkę, która wykazuje identyczne zachowanie jak osoba pod wpływem alkoholu. Wygląda to tak niecodziennie i zabawnie, że You Tuberka postanowiła upublicznić nagranie na swoim profilu. Zaskakujący jest również fakt, że zwierzę wprowadziło się w stan upojenia poprzez konsumpcje sfermentowanych gruszek! Nawet niewielka ilość potrafi nieźle zamieszać w głowie takiego małego zwierzaka, co możemy śledzić na poniższym nagraniu.

 

 

Na szczęście pierwsze zetknięcie gryzonia z alkoholem nie skończyło się tragedią, ponieważ następnego dnia szczęśliwa wiewiórka wróciła jak gdyby nigdy nic w to samo miejsce. Jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Miejmy nadzieję, że zwierzak nie popadł w uzależnienie i cały czas ma się dobrze! Może zbiera zapasy na ciężkie zimowe wieczory?

 

Źródła:

antyradio.pl

Foto & Wideo: YouTube

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze