18.2 C
Warszawa
piątek, 19 lipca, 2024

HIT! Między tymi dwiema koalami doszło do ciekawej wymiany zdań [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Kłótnie to nieodłączna część życia każdego człowieka. Z pewnością nie są to przyjemne sytuacje, natomiast pomagają w oczyszczeniu atmosfery. Jak się okazuje to powszechne zjawisko także w naturze, a dowodem na to jest ta urocza konwersacja dwóch koali.

 

Poniższe nagranie już od jakiegoś czasu bawi Internautów i krąży po przestrzeni Internetu. Pewien mężczyzna postanowił z ukrycia przyjrzeć się zwierzakom. Z pozoru spokojne i leniwe koale w pewnym momencie zaczynają ze sobą prowadzić poważną „wymianę zdań”. Najbardziej zabawne są odgłosy, które wydają zwierzaki podczas sprzeczki. Chcecie zostać świadkami kłótni dwóch koali?

 

 

 

Nagranie w bardzo szybkim tempie podbił0 serca ogromnej rzeszy wielbicieli tych uroczych zwierząt, ale i nie tylko! Okazuje się, że wiele osób bardzo lubi śledzić zachowanie zwierzaków w ich środowisku naturalnym. Dynamiczna relacja z tej zabawnej awantury ma już na platformie you tube ponad 9 mln. wyświetleń. A Wy jak myślicie? Czy podobne kłótnie często zdarzają się w tej uroczej rodzinie koali ?

 

Źródła:

rmf.fm

Foto&Video.: https://www.youtube.com/watch?v=djK_ucSYpaw&feature=emb_title

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze