28.7 C
Warszawa
środa, 19 czerwca, 2024

HIT! Ostre starcie posłanki Senyszyn z europosłem Tarczyńskim! „Króciutko by było…” [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Niedawno oprócz tematu pandemii oraz walki z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, sporo emocji wywołały też prostesty organizowane przez zwolenników aborcji na ulicach polskich miast, które niestety często wiązały się z przejawami agresji, aktami wandalizmu, starciami z policją oraz atakami na kościoły i modlących się katolików. Podczas jednej z dyskusji na antenie TVP Info, w ironiczny sposób temat szczepionki przeciwko COVID-19 i religii postanowiła powiązać posłanka Lewicy Joanna Senyszyn, która słynie z wypowiedzi anty-chrześcijańskich. Jej słowa spotkały się jednak z ostrą reakcją europosła Dominika Tarczyńskiego z Prawa i Sprawiedliwości.

 

Dla mnie przerażające jest to, że ponad połowa Polaków nie chce się zaszczepić. (…) A przecież unikanie szczepienia jest działaniem społecznie szkodliwym. Powiem więcej, jeżeli ktoś jest katolikiem powinien dbać o zdrowie, niedbanie to jest grzech

– powiedziała posłanka znana ze słownych ataków na Kościół.

 

Na tę ironiczną wypowiedź stanowczo odpowiedział europoseł Dominik Tarczyński, który w programie nie tylko krytycznie ocenił pomysły Lewicy dotyczące tego, aby przymuszać ludzi do zaszczepienia się, ale także wytknął posłance Senyszyn, że „bluźni udając nauczyciela religii”. Zauważył również, że zapewne na taką „odwagę” lewicowa polityk nie zdobyła by się przy żartach z muzułmanów albo żydów.

 

 

 

Źródło: TVP Info ; Twitter/@D_Tarczynski

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze