10.2 C
Warszawa
piątek, 14 czerwca, 2024

MAKABRYCZNE! Tak kartel ukarał troje osób. Udało im się przeżyć, ale…

Zobacz koniecznie

Organizacje przestępcze to coś z czym państwa Ameryki Południowej muszą w dalszym ciągu zmagać się jako często jednym z głównych zagrożeń wobec zachowania w życiu społecznym bezpieczeństwa i stabilności. Jak wiadomo z medialnych doniesień, do takowych krajów, w których przez ostatni rok niejednokrotnie dobitnie, a wręcz drastycznie przypominały o sobie gangsterskie struktury należy Meksyk. Kartele w tym kraju budzą sporą grozę swoimi atakami, jak i też propagandowymi filmami, a zdaniem niektórych państwo zdecydowanie nie radzi sobie z rozwojem niektórych ze szczególnie silnych grup.

 

W ostatnich dniach po raz kolejny meksykańscy gangsterzy dokonali makabrycznego czynu, który w ich mniemaniu ma zapewne stanowić przestrogę dla innych ludzi, którzy mogliby chcieć wejść członkom kartelu w drogę lub dopuścić się zachowania podobnego do tego jakiego dopuściła się pewna trójka nieszczęśników.

 

UWAGA! Opis zdarzenia jest makabryczny i nieodpowiedni dla osób poniżej 18. roku życia oraz szczególnie wrażliwych czytelników!

 

ZOBACZ TEŻ: To nie służby specjalne! Tak wyglądają tam teraz gangsterzy… [WIDEO]

 

Osoby, o których mowa odnaleziono w ostatni piątek, w godzinach wieczornych, na terenie miasta Silao leżącego na terenie meksykańskiego stanu Guanajuato.  Jak twierdzą świadkowie obserwujący zaistniałą wówczas sytuację, troje ludzi zostało wyrzuconych z wnętrza jednego z samochodów. Oprócz tych osób, ktoś znajdujący się w aucie wyrzucił też torby lub worki.

 

Wyrzuceni na zewnątrz ludzie byli według tych wstrząsających relacji skrępowani, mieli zasłonięte oczy i przeraźliwie krzyczeli. Jak się okazało była to 22-latka oraz dwóch mężczyzn w wieku 23 i 25 lat. Niestety nie krzyczeli oni jedynie z powodu strachu czy niepewności co ich dalej czeka. Powodem mógł być też fizyczny ból wywołany faktem, iż… ludziom tym ucięto dłonie. Szczególnie okrutnie potraktowany mężczyzna miał mieć odrąbane całe przedramię. Co dodatkowo mrożące krew w żyłach, ucięte części ciała znajdowały się w pakunkach rzuconych obok.

 

Dłonie zostały odcięte ofiarom niedługo przed ich odnalezieniem, dlatego lekarze szybko przystąpili do działania, aby ocalić sprawność tych ludzi. Kobieta i jeden z mężczyzn wyjaśnili po ich odnalezieniu, że byli przetrzymywani i torturowani. Trzeci z poszkodowanych nie był w stanie według świadków wymówić nawet swojego imienia.

 

To spotkało mnie, ponieważ jestem złodziejem, który nie szanuje dobrych, ciężko pracujących ludzi. Każdy, kto będzie kradł, skończy tak samo.

– Wiadomość o treści niosącej takowy przekaz została odnaleziona przy tych brutalnie potraktowanych przez kartel osobach.

 

 

Źródło: Online-mafia.pl ; Daily Mail Online ; Twitter

Fot.: Twitter/@HKaaman (zrzut ekranu)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze