Nagranie z przestrogą dla kierowców. Zobacz co może wywołać lekkomyślność [WIDEO]

W Polsce co roku liczba wypadków jest zatrważająca. Powody mogą być różne, niewątpliwie jednym z nich mogą być nieprzyjazne warunki pogodowe. Na początku września doszło do niebezpiecznego zderzenia samochodu osobowego z busem. Nagranie obiegło Internet na początku października i cały czas szokuje internautów

 

Wypadek miał miejsce na trasie DW902 w kierunku Katowic. Doszło do niego 29 września 2020 roku. Kierowca poruszał się zdecydowanie z za dużą prędkością mijając wiele samochodów. W pewnym momencie kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z właściwego pasa uderzając w białego busa, który wpadł na przydrożne barierki odbijając się kilkukrotnie od ziemi. Powodem tego przerażającego wydarzenia była lekkomyślność kierowcy BMW, który znacznie przecenił swoje możliwości. Pogoda niewątpliwie przyczyniła się do tego, że mężczyzna czarnego auta wpadł w poślizg i szybko stracił kontrolę nad swoim pojazdem. Dzięki Bogu w tym przypadku obeszło się bez ofiar.

 

 

Nagranie szybko stało się popularne w Internecie i obecnie ma ponad 83 tysiące wyświetleń. Z pewnością stało się przestrogą dla nieodpowiedzialnych kierowców, którzy często są odpowiedzialni za tego typu sytuacje na drodze.

 

Źródła:

o2.pl

YouTube

 

 

Komentarze

Komentarze