23.5 C
Warszawa
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Okrutna zbrodnia instagramerki! Dokonała drastycznego czynu, a następnie… [FOTO/WIDEO]

Zobacz koniecznie

Ta historia jest naprawdę przerażająca i może czytelnikom zmrozić krew w żyłach. Przewrotne w tej historii jest natomiast to, że główną bohaterką odpowiedzialną za tragiczne wydarzenia jest urodziwa 21-letnia kobieta. Mowa tu o Annie Leikovic pochodzącej z Mołdawii.

 

UWAGA! Opis zbrodni jest na tyle MAKABRYCZNY, iż nie jest to treść odpowiednia dla osób poniżej 18. roku życia oraz szczególnie wrażliwych czytelników.

 

Dziewczyna, o której mowa studiowała medycynę, znała się na anatomii i ta wiedza mogła okazać się przydatna dla niej, gdy dokonywała okrutnego morderstwa. Anna Leikovic była też osobą, która przez wielu określana jest jako wschodząca gwiazda Instagrama. To co zrobiła i kara więzienia mogą jednak sprawić sporo zawirowań w jej karierze.

 

Okrucieństwo jakiego dopuściła się 21-latka jest tym większe, że pozbawiła ona życia swoją własną matkę. Kobiety miały kłócić się dość często, ponieważ ofiara podejrzewała swoją córkę o branie narkotyków, co rodziło awantury. 40-latka miała podjąć też próbę skierowania dziewczyny na odwyk. Spór o tę sprawę zakończył się bardzo krwawo i tragicznie.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ANNA LEKOVICH 🥥 (@leksaaam)

 

Jak podaje gazeta „Komsomolskaja Prawda” powołując się na źródła w policji, 21-letnia Anna zaatakowała swoją matkę nożem kuchennym. Policyjny raport opisywać ma jednak też dalszą makabryczną część tej zbrodni. Kiedy najprawdopodobniej zaatakowana kobieta jeszcze żyła, jej córka miała dosłownie… wyciąć jej serce, a następnie zabrać się w podobny sposób za kolejne narządy, takie jak płuca oraz jelita.

 

Po dokonaniu tego krwawego zabójstwa, 21-latka wzięła prysznic i wyszła na randkę z chłopakiem. Została jednak zatrzymana, a następnego dnia stanęła przed sądem. Również jednak na sali sądowej zachowywała się w sposób lekceważący, a pytana przez dziennikarzy o to czy zabiła swoją matkę, według relacji świadków, śmiała się.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ANNA LEKOVICH 🥥 (@leksaaam)

 

 

 

 

Źródło: TVP.info ; o2.pl ; Instagram ; YouTube/Breaking News Update

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze