23.3 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

PILNE! Kolejny atak w Europie?! Są zabici i ranni! Trwa akcja służb [WIDEO/FOTO]

Zobacz koniecznie

Niestety doszło do kolejnej dramatycznej sytuacji, która wywołała spory niepokój u naszych sąsiadów. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu minut media w Europie i na świecie obiegła informacja o tym, że znów doszło najprawdopodobniej do ataku na terenie naszego kontynentu w przeciągu ostatnich miesięcy. Jak widać pandemia nie zakończyła działalności terrorystycznej.

 

Tym razem do tragicznego incydentu doszło u naszych zachodnich sąsiadów. Podejrzany kierując samochodem (SUV Range Rover) staranował ludzi na deptaku znajdującym się w centrum miasta Trewir przy granicy z Belgią. Niestety nie obyło się bez ofiar.

 

 

Jak podają telewizje, portale informacyjne oraz jak można przeczytać w mediach społecznościowych, według wstępnych doniesień zginęły dwie osoby, a nawet kilkanaście mogło zostać rannych. Jak poinformowała miejscowa policja, sprawca został zatrzymany, a kierowany przez niego samochód zabezpieczony przez funkcjonariuszy.

 

Jak na razie nie jest jasne jakimi motywami kierował się sprawca oraz czy ma on powiązania z którąś organizacją terrorystyczną. W mediach pojawiają się nagrania i zdjęcia z miejsca, w którym doszło do ataku. Uwagę zwraca fakt, że doszło tym razem do tego typu zdarzenia nie w dużym znanym mieście, a w stosunkowo mniejszej miejscowości.

 

 

 

 

 

Źródło: TVP Info ; Twitter

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze