9.7 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

PILNE! Trzęsienie ziemi w słynnym europejskim mieście!

Zobacz koniecznie

Po raz kolejny doszło w Europie do sytuacji, w której ludzie mieszkający w stosunkowo bezpiecznej i popularnej również wśród turystów miejscowości przeżywają prawdziwe chwile grozy. Mowa jest w tym przypadku o trzęsieniu ziemi, które odczuwalne było przez ludzi mieszkających nawet na poziomie niskich kondygnacji budynków.

 

ZOBACZ TEŻ: Nożownik zaatakował w Krakowie! Policja poszukuje sprawcy

 

Opisywana sytuacja dotyczy dzisiejszych wydarzeń z mocno doświadczonego w ostatnich miesiącach rozprzestrzenianiem się koronawirusa włoskiego regionu- Lombardia. W tej części Włoch miało miejsce dziś popołudniu trzęsienie ziemi odczuwalne na terenie stolicy tego regionu, czyli w Mediolanie.

 

Jak poinformowano na łamach znanego włoskiego portalu informacyjnego IlMessagero.it, silny wstrząs w Mediolanie nastąpić miał dzisiaj, o godz. 16:59. Warto zaznaczyć, że w ubiegłych latach Włochy niejednokrotnie doświadczane były dość dobitnie przez takowe zjawiska. Tym razem magnituda trzęsienia ziemi wyniosła od 3,8 do 4,3 według medialnych doniesień w Italii.

 

Służby na terenie Mediolanu w związku z tym wydarzeniem otrzymały dużą ilosć telefonicznych zgłoszeń od zaniepokojonych tym co się dzieje ludzi.

 

 

Źródło: IlMessagero.it ; ILMETEO.it

 

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze