26.2 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

Syn Michała Wiśniewskiego chce pójść w ślady ojca. Tak zareagował tata… [WIDEO&FOTO]

Zobacz koniecznie

Michała Wiśniewskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Wokalista zespołu Ich Troje odniósł ogromny sukces, a jego temat swojego czasu w mediach wywoływał sporo kontrowersji. Okazuje się, że artystyczne zdolności wykazuje także jego syn Xawier, który opublikował niedawno w sieci autorski utwór pod tytułem „Prąd”.

 

 

 

 

Michał Wiśniewski nie ukrywa, że bardzo cieszy się z pasji syna i wspiera go w jego twórczej działalności. „No to gratki synu i powodzenia w wędrówce pod „Prąd”! Wredna ta branża ale jak będziesz to robił dla siebie – przetrwasz.” Te słowa wokalisty potwierdzają, że bardzo zależy mu, aby jego dzieci przede wszystkim z muzyki czerpały radość i nie dały się pożreć przez krwiożerczy show biznes. Wyżej przytoczone słowa wokalisty pochodzą z jego nowego posta na instagramie, który przedstawia małego Xawiera z gitarą. Sam Michał zaś, zawsze słynął z tego, że z chęcią dzielił się życiem rodzinnym z mediami.

 

 

 

Czy młody Xawier ma szanse osiągnąć duży sukces w branży muzycznej? Czas pokaże, natomiast my życzymy młodemu Wiśniewskiemu dużo siły i trzymamy kciuki za jego twórczość. A Wam jak podoba się kawałek?

 

Źródła:

rmf.fm

Video:  https://www.youtube.com/watch?v=eDUf_Ur5PpI&feature=emb_logo

Foto.: Wikimedia Commons/Serecki

Foto.: @m_wisniewski1972

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze