26.5 C
Warszawa
poniedziałek, 18 września, 2023

SZOKUJĄCE zachowanie! Kobieta na środku ulicy chciała… [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W telewizji oraz w internecie niejednokrotnie natrafić można na nagrania, na których zarejestrowano zachowania niebezpieczne i nierozsądne w ruchu drogowym. Jak wiadomo często kończą się one dramatycznie, a wręcz tragicznie dla któregoś z uczestników zdarzenia, jednak zarazem materiały wideo tego typu stanowić powinny dla nas swoistą przestrogę. W tym przypadku choć nikt na szczęście nie obniósł obrażeń, to jednak uchwycone przez samochodową kamerę zachowanie pewnej kobiety na jezdni w południowej części Krakowa może wywoływać nie tylko zdziwienie, ale też bulwersację.

 

ZOBACZ TEŻ: Dwie tragedie i śmierć nastolatek. W tle sprawy… chęć wykonania zdjęć

 

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Zbigniewa Herberta w rejonie krakowskiego osiedla Kurdwanów. Nagranie zarejestrowane przez jednego z kierowców uchwyciło na tyle nietypowe zachowanie poruszającej się pieszo po jezdni kobiety, że podzieliły się nim między innymi takie portale jak TVP.info czy DziennikPolski24.pl.

 

Kobieta ciągnąca za sobą mały wózek starała się dostać na trzypasmowej jezdni do autobusu stojącego przy światłach. Jak widzimy na poniższym materiale, wywołało to zamieszanie na drodze i mogło doprowadzić do opłakanej w skutkach sytuacji.

 

Warto zwrócić uwagę na fakt, że na nagraniu tym uchwycono także kierowcę, który swoim samochodem przejechał przez przejście dla pieszych pomimo czerwonego światła.

 

Jest to kolejne nagranie, które stanowi przestrogę dla nas i jest okazją do refleksji nad tym jak ważne jest zachowywanie ostrożności oraz zwracanie uwagi innym na to jak dużą rolę odgrywa rozsądek, bez względu na to czy jesteśmy kierowcą, pasażerem czy poruszamy się pieszo.

 

Szanowni pasażerowie, do autobusów /tramwajów też/ wsiadamy tylko na przystankach! Na filmie widać także samochód przejeżdżający na czerwonym świetle. Bądźmy rozsądni na drodze – dbajmy o życie swoje i innych! 

– Apelują cytowani przez DziennikPolski24.pl krakowscy urzędnicy.

 

 

 

 

Źródło: Facebook/@mpkkrakow ; DziennikPolski24.pl ; TVP.info

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze