25.6 C
Warszawa
wtorek, 21 maja, 2024

Tragiczna śmierć policjanta z Polski. Drugi odniósł poważne obrażenia [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Doszło niestety do kolejnej tragicznej sytuacji, przy okazji której śmierć poniósł nasz rodak. Tym razem mowa jest o pochodzącym z naszego kraju policjancie, którego życie zakończyło się w dość młodym wieku, a zarazem w dramatycznych okolicznościach. Drugi z funkcjonariuszy, który również jest Polakiem odniósł natomiast obrażenia określane jako poważne.

 

ZOBACZ TEŻ: Janusz Korwin-Mikke miał wypadek samochodowy!

 

Do niepokojącego zdarzenia doszło w sobotę 19 grudnia w miejscowości Bari we Włoszech. Sprawa dotyczy dwóch mężczyzn w wieku 39 lat, którzy jako funkcjonariusze polskiej policji uczestniczyli w tej części Europy w szkoleniach organizowanych przez włoską Guardia di Finanza. Niestety ostatni dzień kursu okazał się być dla naszych rodaków fatalny.

 

ZOBACZ TEŻ: O krok od tragedii! Nagranie ku przestrodze… [WIDEO]

 

Kiedy polscy policjanci przemieszczali się motocyklem w okolicach promenady nadmorskiej, doszło do tragicznego w skutkach wypadku przy Piazza Massari. W wyniku zderzenia z samochodem, kierujący motorem stracił życie, a drugi z polskich policjantów, który przemieszczał się jako pasażer, trafił z ciężkimi obrażeniami do szpitala.

 

ZOBACZ TEŻ: Kolejna akcja CBŚP! Członek słynnej organizacji zatrzymany w Polsce… [WIDEO]

 

 

 

Źródło: Polacywewloszech.com ; YouTube/Il Quotidiano Italiano

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze