34.7 C
Warszawa
piątek, 1 lipca, 2022

Tragiczne wieści z Ostrowa Wielkopolskiego. Nie żyje policjant

Zobacz koniecznie

W środę wieczorem w Ostrowie Wielkopolskim dokonano przerażającego i mrożącego krew w żyłach odkrycia. Na jednej z tamtejszych komend znaleziono martwego mężczyznę. Jak się okazało był to jeden z funkcjonariuszy policji. Zginął na skutek rany postrzałowej w głowę. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że mężczyzna popełnił samobójstwo. 

 

Ostatnia środa, czyli dzień 02.12. 2020 roku to niewątpliwie wstrząsający moment dla komendy policji w Ostrowie Wielkopolskim. Tegoż dnia policjanci znaleźli ciało swojego kolegi. Jak podają źródła funkcjonariusz należał do oddziału kryminalnego.  Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna prawdopodobnie sam odebrał sobie życie. Portal, który jako pierwszy przekazał wiadomość na temat tego tragicznego zdarzenia to ostrow24.pl. Według danych pochodzących z tej strony mężczyzna zmagał się w ostatnim czasie z problemami osobistymi, które mogły doprowadzić do zaistniałej sytuacji.

 

Koledzy z fachu bardzo dobrze wspominają swojego partnera. „Nasz kolega miał kilkunastoletni staż pracy. Był wyróżniającym się i zaangażowanym w pracę policjantem. Wśród kolegów i przełożonych cieszył się bardzo dobrą opinią. Dał się poznać jako odpowiedzialny i sumienny policjant” – możemy przeczytać na stronie ostrow24.pl. Niewątpliwie nadmiar wydarzeń wstrząsnął pracownikami i bliskimi zmarłego.

 

ZOBACZ TEŻ: Wstrząsający finał demonstracji we Francji. Jest wielu rannych wśród policjantów [WIDEO]

 

Powyższy przykład z pewnością dowodzi temu, że zawód policjanta nie jest najłatwiejszy i często wiąże się z dużym stresem. To już kolejny przypadek, w którym mamy do czynienia z samobójstwem osoby wykonującej zawód funkcjonariusza policji. Niewątpliwie zawód ten wiąże się często z dużym stresem i może doprowadzić do tragicznych w skutkach wydarzeń.  Miejmy nadzieję, że ta tendencja będzie spadać, a funkcjonariuszom policji życzymy dużo siły i zdrowia.

 

Źródła:

o2.pl

ostrow24.pl

Foto.: pixabay.com

 

 

 

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze