32.3 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024

UWAGA! Trwają poszukiwania nastoletniej dziewczyny [FOTO]

Zobacz koniecznie

Niestety po raz kolejny w Polsce trwają poszukiwania młodej osoby, która została uznana za zaginioną. W tym przypadku mowa jest o nastolatce pochodzącej z terenu powiatu opolskiego. Miejscowa policja prowadzi działania mające na celu finalnie doprowadzić funkcjonariuszy do miejsca pobytu tej młodej dziewczyny. Wiele osób udostępnia wizerunek zaginionej i przekazuje dalej informacje na jej temat, ponieważ zarówno jej bliscy, jak i inni ludzie, których poruszyła ta sprawa są pełni nadziei, że w końcu uda się odnaleźć nastolatkę całą i zdrową.

 

Poszukiwana przez mieszkańców powiatu opolskiego oraz miejscowe służby dziewczyna to Agata Gowarzewska, która według przekazywanych w internecie informacji ma zaledwie 15 lat. Jest to blondwłosa osoba o zielonych oczach, a także szczupłej budowie ciała, mierząca około 155 centymetrów wzrostu. Dziewczyna może mieć założone okulary, jednak niestety nie ma informacji dotyczących ubioru zaginionej.

 

15-latka miała opuścić miejsce zamieszkania w nocy z 13 na 14 grudnia i do tej pory rodzinie nie udało się nawiązać z nią kontaktu.

 

Jak czytamy na facebookowej stronie „Zaginieni Cała Polska”, osoby posiadające informacje mogące okazać się przydatne w ramach poszukiwań proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Opolu (tel. 47 861 25 45). Można również kontaktować się w tej sprawie z najbliższą jednostką policji oraz poprzez numer alarmowy 112.

 

Posiadane w tej sprawie informacje można przekazywać także anonimowo przesyłając wiadomość na adres mailowy: zaginelazaginal@wp.pl.

 

Zaginęła ❗❗❗
Agata Gowarzewska 15 lat
#Opole
#powiatopolski

Policjanci poszukują Agatę Gowarzewską lat 15. Małoletnia w…

Opublikowany przez Zaginieni Cała Polska Wtorek, 15 grudnia 2020

 

 

UWAGA BARDZO PILNE ♦️♦️♦️
♦️♦️♦️♦️ZAGINĘŁA♦️♦️♦️♦️
AGATA GOWARZEWSKA LAT 15
#CHRZĄSTOWICE
#OPOLE
#WROCŁAW
#CAŁAPOLSKA…

Opublikowany przez Gdziekolwiek jesteś Wtorek, 15 grudnia 2020

 

 

Źródło: Facebook ; Interia.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze