20.6 C
Warszawa
środa, 17 lipca, 2024

Chwile grozy na Dolnym Śląsku! Dokonano okrutnego zabójstwa. Trwają działania policji

Zobacz koniecznie

Do dramatycznej sytuacji doszło na terenie województwa dolnośląskiego. Niestety to co się wydarzyło można uznać zarazem za kolejną rodzinną tragedię, przy okazji której jeden członek rodziny pozbawia życia innego. O sprawie poinformowano na łamach portalu Rmf24.pl.

 

ZOBACZ TEŻ: Polski polityk dopuścił się morderstwa?! Odnaleziono ciała dwóch osób [FOTO]

 

O przeżyciu prawdziwych chwil grozy i niepokoju mogą mówić niektórzy mieszkańcy miejscowości Jelcz-Laskowice na Dolnym Śląsku, ponieważ to właśnie tam jak podaje portal Rmf24.pl doszło do zabójstwa przy użyciu broni palnej. Niestety postrzelonemu człowiekowi nie udało się uratować życia. Mężczyzna ten według medialnych przekazów zginął na miejscu.

 

Cała tragedia rozegrała się dzisiaj w godzinach porannych na terenie jednego z tamtejszych sklepów. Co szczególnie wstrząsające i smutne w tej sytuacji to fakt, że zabójstwa dokonał ojciec ofiary, który oddał strzał w kierunku swojego syna. Ten właśnie jeden oddany strzał miał okazać się śmiertelny. Rmf24.pl przekazało, że informacje o tym, iż to właśnie między tymi dwoma członkami jednej rodziny rozegrał się krwawy dramat potwierdziła prokuratura w Oławie.

 

ZOBACZ TEŻ: Ważne wieści dot. epidemii w Polsce! To wzbudziło nadzieję…

 

Na miejscu zabójstwa do pracy przystąpili funkcjonariusze policji oraz prokuratur. W ramach prowadzonych działań podjęto się takich czynności jak oględziny, zabezpieczenie śladów, jak również ustalenie świadków całego zajścia i w dalszej kolejności przesłuchanie ich.

 

Odpowiedź na pytania dotyczące okoliczności tragedii i motywów działania mężczyzny, który zastrzelił swojego syna przynieść mają dalsze działania prokuratury. Jak podano na łamach portalu Rmf24.pl, prokuratura póki co nie zdradza zbyt wielu szczegółów dotyczących pierwszych ustaleń w tej sprawie.

 

Niestety dzisiejsza tragedia na Dolnym Śląsku to kolejny tego typu rodzinny dramat zakończony w krwawy sposób w naszym kraju.

 

 

Źródło: Rmf24.pl

Fot.: Pixabay

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze