18.8 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

HIT! Nagranie z Żyłą podbija Internet. Polak, Niemiec dwa bratanki….? [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Piotr Żyła jest znany ze swojego otwartego i zabawnego charakteru. Po zakończeniu sobotniego konkursu między nim. a jego Niemieckim konkurentem Markusem Eisenbichlerem doszło do bardzo ciekawej wymiany zdań… Nagranie szybko zdobyło dużą popularność w Internecie. 

 

 

Piotr Żyła to obecnie jeden z sympatyczniejszych skoczków narciarskich. Serca rodaków przede wszystkim zdobył pozytywną energią, optymizmem i szerokim szczerym uśmiechem, który rzadko znika z jego twarzy. Sobotni konkurs okazał się dla Polaków bardzo szczęśliwy. Pierwsze miejsce zajął Kamil Stoch, a trzecie Piotr Żyła, który niewielką różnicą punktów wyprzedził swojego Niemieckiego kolegę Eisenbichlera. Po zakończeniu konkursu doszło między nimi do ciekawej i zabawnej wymiany zdań, którą koniecznie musicie zobaczyć…

 

 

 

 

Jak się okazuje stosunki między Polakami, a Niemcami nie wyglądają tak źle jak mieliśmy w zwyczaju przypuszczać. Jedno jest pewne, bez wątpienia obu Panów łączy wielka sympatia. Z nagrania płyną szczere, pozytywne emocje, a w sporcie i rywalizacji są to niewątpliwie ważne cechy.

 

Źródła:

o2.pl

Foto & Wideo: Twitter – TVP SPORT

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze