26.2 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

HIT! Pies w helikopterze zachwyca internautów. Wojciechowska zauroczona. [WIDEO]

Zobacz koniecznie

17 stycznia 2021 roku kanadyjski pilot opublikował w sieci nagranie, na którym pilotuje samolot wraz ze swoim psem. Oprócz pięknych widoków na nagraniu możemy oglądać wiernego psiego towarzysza i jego reakcje na niecodzienną sytuację. Filmikiem w sieci szybko podzieliła się także Martyna Wojciechowska, która wraz ze swoimi obserwatorami nie kryje zachwytu. 

 

 

Film Bradleya Friesena ma obecnie na YouTubie ponad 14 tys. wyświetleń, a liczba ta ciągle wzrasta. Polska dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska po odkryciu zapierającego dech w piersi filmiku postanowiła szybko go upublicznić i podzielić się swoimi wrażeniami. „Kanadyjski pilot, Bradley Friesen @bradleyfriesen znany jest ze swoich pięknych lotniczych ujęć Kolumbii Brytyjskiej. Jego drugim pilotem, który towarzyszy mu w lotach, jest Mister Bentley. 🐕😜 Zajrzyjcie koniecznie na jego konto instagramowe, znajdziecie tam mnóstwo świetnych materiałów! M.” – zachęca Wojciechowska w swoim wpisie na instagramie.

 

 

 

 

 

Niewątpliwie pies w przestworzach robi wielkie wrażenie na tle rozmaitych widoków i z pewnością nikogo nie dziwi fakt, że filmik szybko zdobył uznanie internautów. My bez namysłu dołączylibyśmy do takiego helikoptera.

 

Źródła:

radiozet.pl

Instagram – martyna.world

Foto & Wideo – YouTube – Bradley Friesen

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze