18.8 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

HIT! Rybnik sprzed lat zachwyca Internautów… [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Jak się okazuje Polacy uwielbiają wracać do starych zdjęć i często wspominają zamierzchłe czasy. 18.12.2020 roku na kanale „Urywki z życia” pojawił się filmik przedstawiający polskie miasto – Rybnik za czasów przedwojennych. Internauci szybko docenili klimat nagrania i obecnie cieszy się ono w Internecie dużą popularnością. 

 

 

Popularność filmiku rozpoczęła się od jego udostępnienia przez użytkownika grupy – Rybnik.com.pl. Mieszkańcy szybko docenili twórcę nagrania, na którym obejrzeć możemy piękne zdjęcia tegoż miasta sprzed ok. 100 lat. Nostalgiczny filmik szybko zdobył popularność i skradł serca Internautów. Nawet jeśli nie jesteście mieszkańcami Rybnika warto zapoznać się z poniższym nagraniem, bo niewątpliwie robi wielkie wrażenie. W chwili obecnej ma on na YouTubie ponad 36 tys. wyświetleń

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia przedwojennych Polskich miast potrafią wzruszyć, skłonić do refleksji czy przywołać wspomnienia. Są częścią naszej tożsamości i historii. Wielu Polaków lubi więc powracać do zamierzchłych czasów na zdjęciach. Dzięki temu mogą magicznym sposobem cofnąć się w czasie. Dla przykładu filmik o przedwojennej Warszawie w kolorze ma obecnie prawie milion wyświetleń i bez wątpienia dla wielu Polaków jest obiektem wzruszeń.

 

Źródła:

www.rybnik.com.pl

Foto & Wideo.: YouTube

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze