16.4 C
Warszawa
poniedziałek, 26 września, 2022

HIT! Zachwycający nowy spot z robotami zapiera oddech… Internauci zachwyceni [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Technologia idzie do przodu i stale zaskakuje coraz to nowszymi wynalazkami. Boston Dynamics jest cenioną na rynku firmą, która zajmuje się produkcją robotów. Wykorzystywane są one w przeróżnych sytuacjach. Tym razem wcale nie jest inaczej. W sieci pojawił się nowy spot, który naprawdę mocno zaskakuje wydolnością i sprawnością urządzeń. 

 

Na poniższym filmie możemy podziwiać taniec robotów. Jest on o tyle zaskakujący, że urządzenia wykonują na nim naprawdę niełatwe i precyzyjne koordynacyjnie ruchy. Filmik powstał z okazji nowego roku i ma promować możliwości sprzętu. Obecnie filmik z tańczącymi robotami obejrzało łącznie prawie 25 milionów użytkowników. To naprawdę bardzo wysoka liczba, która cały czas szybko wzrasta.

 

 

Bez wątpienia rozpoczyna się nowa era, na którą  już od dawna czekało wiele fanów filmów science-fiction. Bez względu na zainteresowania i upodobania filmowe użytkowników, trzeba przyznać, że spot robi naprawdę piorunujące wrażenie. Nic dziwnego, że cieszy się obecnie tak dużą popularnością w Internecie. A Wam jak podoba się nowy hit Internetu? Przyłączylibyście się do tańca z maszynami? Widać, że są świetnymi partnerami, ale czy mogą zastąpić w tańcu żywą osobę?

 

Źródła:

gry-online.pl

Wideo & Fot.: YouTube

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze