Leeper daje ważną lekcję chłopcu z protezą [WIDEO]

Blake Leeper zamieścił w Internecie filmik, na którym znacznie podnosi na duchu dwulatka z protezą. Ten czyn dla malucha okazał się na tyle inspirujący, że postanowił szybko pójść w ślady swojego bohatera. 

 

 

Leeper  pomimo swojej niepełnosprawności ma na polu sportowym wiele imponujących sukcesów. Blake Leeper jest ośmiokrotnym medalistą paraolimpijskim w lekkoatletyce, pobija w tej dziecinie światowe rekordy trzy razy stając się rekordzistą Ameryki. Waleczna dusza sportowca oraz mobilizacja sprawia, że każde marzenie staje się możliwe. Podobnie było podczas odwiedzin sportowca z pewnym dwulatkiem…

 

 

Kiedy Leeper dowiedział się o małym chłopcu szybko postanowił go odwiedzić i swoim chartem ducha pozytywnie zmobilizować do chodzenia. O efektach nie trzeba dużo się rozpisywać, ponieważ gołym okiem są widoczne na poniższym nagraniu. Mały KJ nagle „dostał wiatru w żagle”!

 

 

 

 

Leeper podzielił się swoimi wrażeniami pisząc: „To właśnie tutaj jest moja motywacja. Obiecuję, że nadal będę dopingować małego KJ, aby kiedyś mógł rywalizować na najwyższym poziomie – czytamy na portalu edziecko.pl.

 

Źródła:

edziecko.pl

Foto & Wideo: YouTube – The Voice Of People

 

Komentarze

Komentarze