18.8 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Nagła eksplozja w Madrycie [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W środę na ulicy Toledo w centrum Madrytu doszło do niespodziewanej oraz silnej eksplozji jednego z znajdujących się tam budynków. Nie obeszło się bez rannych oraz ofiar śmiertelnych. 

 

 

Środowe popołudnie w Madrycie z pewnością nie należało do najspokojniejszych. Nagła oraz potężna eksplozja budynku szybko wywołała wielkie poruszenie w Internecie i zalała wszelkie serwisy społecznościowe. Jak wynika ze wstępnych ustaleń hiszpańskich mediów, prawdopodobnie przyczyną eksplozji był wybuch gazu.

 

 

 

 

 

 

 

Z wstępnych ustaleń pracowników służb bezpieczeństwa w eksplozji zginęły 3 osoby, a 8 zostało rannych. Zaraz po wybuchu gazu na hiszpańskiej ulicy Toledo 98, szybko pojawiło się dziewięć zastępów straży pożarnej, która zaczęła szybko i sprawnie panować nad sytuacją. Jak wynika z informacji podanych przez hiszpańskie media, budek w którym doszło do potężnej eksplozji zamieszkiwany był przez księży z lokalnej parafii. Wynika z tego, że zniszczony budynek jest własnością Kościoła Katolickiego. Informację o liczbie poszkodowanych oraz ofiarach podał burmistrz miasta Martínez Almeida.

 

 

Źródła:

o2.pl

Foto & Wideo: twitter.com – Leire Ariz Sarasketa

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze