15.8 C
Warszawa
wtorek, 18 maja, 2021

Nowy spot rządowy z Cezarym Pazurą. Aktor promuje szczepionki przeciwko Covid-19 [WIDEO]

Przeczytaj koniecznie

11.01.2021 roku na twiterze Kancelarii Premiera pojawił się nowy spot rządowy z udziałem znanego i cenionego aktora – Cezarego Pazury. Okazuje się, że coraz więcej osób z różnych środowisk deklaruje chęć zaszczepienia się przeciwko Covid-19. Także w całym społeczeństwie widzimy obecnie dużą zmianę w podejściu Polaków do tematu szczepień… 

 

W porównaniu z danymi z listopada ubiegłego roku widzimy dużą zmianę w patrzeniu Polaków na kwestię szczepień przeciwko wirusowi Covid-19. Jak pokazują statystyki zaledwie 2 miesiące temu tylko 48% Polaków wyraziło chęć zaszczepienia się przeciwko Covid-19. W obecnej chwili aż 68% respondentów decyduje się podjąć tę ważą i trudną decyzję. To bardzo wysoki wzrost, biorąc pod uwagę krótki upływ czasu. Dane przedstawił szef KPRM pełnomocnik rządu ds. szczepień Pan Michał Dworczyk.

 

 

Coraz więcej osób angażuje się w promocje szczepień. „Do tej pory wyemitowanych zostało w radiu i telewizji 10 materiałów audio-wideo, które dotarły do ponad 100 mln odbiorców. Ruszyła kampania outdoorowa w całej Polsce. W promocję szczepień zaangażowali się ambasadorzy, naukowcy, influencerzy. Dzisiaj rusza kolejny spot z udziałem aktora Cezarego Pazury” – oznajmił Michał Dworczyk.

 

 

 

 

W całej inicjatywnie biorą udział samorządowcy oraz ambasadorzy. Polska Agencja Prasowa (PAP) zapowiedziała, że do samorządów w najbliższym czasie trafią broszury oraz plakaty informacyjne na temat szczepień. Jak zapowiedział Dworczyk mają one trafić do ok. 15 milionów gospodarstw domowych. A Wy co myślicie na temat szczepień? Zmieniło się wasze podejście?

 

Źródła:

www.pap.pl

Wideo & Foto.: Twitter – Kancelaria Premiera

Czytaj więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Najnowsze