12.4 C
Warszawa
wtorek, 18 maja, 2021

O krok od tragedii! Ryzykowne zachowanie kierowcy ciężarówki… Nagranie z przestrogą [WIDEO]

Przeczytaj koniecznie

31 grudnia 2020 roku Polskie Linie Kolejowe SA opublikowały na swoim profilu You Tube bardzo kontrowersyjny filmik. Widać na nim bardzo lekkomyślne i niebezpieczne zachowanie kierowcy ciężarówki, który o mały włos, a doprowadziłby do ogromnej tragedii. 

 

Nagranie pochodzi z 4 grudnia 2020 roku, lecz dopiero pod sam koniec miesiąca zostało upublicznione w Internecie. Możemy na nim zauważyć bardzo ryzykowne i lekkomyślne zachowanie kierowcy ciężarówki, który pomimo czerwonej sygnalizacji świetlnej przejeżdża przez tor kolejowy. Cała sytuacja miała miejsce na ulicy ul. 1 Maja w Szamotułach na trasie Poznań- Szczecin. Zachowanie kierowcy było bardzo nieodpowiedzialne i naraziło życie jego samego oraz osób podróżujących w nadjeżdżającym pociągu. Takie postępowanie bardzo często jest powodem zderzeń na torach kolejowych, a przecież chodzi tylko o zachowanie podstawowych środków bezpieczeństwa i stosowanie się do zasad ruchu drogowego.

 

 

 

Jak widzimy na nagraniu, w wyniku niezastosowania się do zasad ruchu drogowego została uszkodzona jedna z rogatek. Kierowca za swoje zachowanie otrzymał mandat. Miejmy nadzieję, że w przyszłości zachowa większą rozwagę, a podobne sytuacje nie będą miały miejsca tak często jak dotychczas.

 

Źródła:

eszamotuly.pl

Foto&Wideo: YouTube

 

Czytaj więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Najnowsze