6.1 C
Warszawa
środa, 17 kwietnia, 2024

Szokujące okoliczności zabójstwa 13-latki! Motywy sprawcy jeżą włos na głowie…

Zobacz koniecznie

W ostatnich dniach na terenie województwa śląskiego trwały poszukiwania 13-letniej dziewczyny pochodzącej z Bytomia, która zaginęła we wtorek. Niestety finał poszukiwań okazał się niebywale smutny, a wręcz tragiczny i dla wielu szokujący. Odnalezione bowiem zostały zwłoki dziewczyny, a dalsze ustalenia dotyczące okoliczności jej tragicznej śmierci mogą być określone jako naprawdę szokujące.

 

Ciało poszukiwanej w ostatnich dniach 13-letniej Patrycji zostało odnalezione w Piekarach Śląskich, a dokładniej na tamtejszych nieużytkach znajdujących się przy ul. Bytomskiej. Miała ona udać się tam we wtorek po kłótni ze znajomymi. Według nieoficjalnych informacji, dziewczyna została w dalszej kolejności zamordowana w tym miejscu, na co wskazywać mają rany kłute na szyi i klatce piersiowej. Policja podjęła działania polegające na m.in. zabezpieczeniu śladów w miejscu odnalezienia zwłok, a także przesłuchaniu świadków. Zatrzymano też jedną osobę, która może mieć związek z tragiczną śmiercią nastolatki.

 

Jak się okazuje, zatrzymany to chłopak, który w środę skończył 15 lat. Według medialnych doniesień miał on przy okazji pierwszych zeznań powiedzieć, że w tej części Piekar Śląskich wywiązała się awantura z innym mężczyzną, a on sam uciekł pozostawiając na miejscu Patrycję. Później jednak miał przyznać się do zabicia swojej 13-letniej znajomej. Według nieoficjalnych informacji, dziewczyna była w ciąży z chłopakiem, który odebrał jej życie i zapewne to właśnie pojawienie się dziecka w życiu tych młodych ludzi stało się tłem całej dramatycznej i tragicznej w skutkach historii.

 

Choć przedstawiciele miejscowej policji nie chcą zbyt szeroko komentować ustaleń w śledztwie, to jednak chłopak ten miał od początku znajdować się w kręgu osób podejrzanych. Kluczowe w tej sprawie ma być ustalenie dokładnego czasu, w którym dziewczyna została zamordowana.

 

Jak wyznali rodzice zamordowanej nastolatki, których słowa przytoczył portal PolsatNews.pl, traktowali oni prawdopodobnego zabójcę ich córki niemal jak syna, bowiem wiele czasu spędzał on z nimi. Nie kryją jednak ogromnego żalu i tego jak trudno będzie im wybaczyć mu to co zrobił ich rodzinie.

 

 

Źródło: PolsatNews.pl ; Crime.com.pl

Fot.: Facebook/@policjaat997

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze