26.2 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

Dramatyczne nagranie ze Śląska! Samochód wyleciał w powietrze [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Niejednokrotnie na łamach naszego portalu publikowaliśmy nagrania, na których zarejestrowano sytuacje czy dramatycznie wręcz wyglądające wypadki w ramach przestrogi i zwrócenia uwagi na to, jak często z pozoru prosta, a być może nawet codzienna czynność może wiązać się z zaistnieniem okoliczności narażających nas na poważnie niebezpieczeństwo, a przy tym nawet na kalectwo lub śmierć. Warto na takie rzeczy zwracać uwagę nie tylko ze względu na bezpieczeństwo swoje, ale także przez wzgląd na zdrowie i życie innych osób.

 

Tym razem niepokojący materiał zarejestrowała kamera monitoringu w miejscowości Ruda Śląska. To tam właśnie znajduje się miejsce określane przez część kierowców jako tzw. „zakręt mistrzów”. Jest to jeden z zakrętów na tamtejszej Drogowej Trasie Średnicowej, na którym zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności, kiedy siedzimy za kierownicą pojazdu, a to nagranie dobitnie potwierdza takowe sugestie.

 

Do uchwyconego przez oko kamery zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę. Samochód osobowy wpadł w poślizg na tym właśnie zakręcie co skończyło się groźnie wyglądającą kolizją. Jak przekazał „Dziennik Zachodni”- na szczęście kierowca renault laguny nie wymagał hospitalizacji. Został on jednak ukarany mandatem.

 

 

 

Źródło: o2.pl ; YouTube/Business Control MONITORING

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze