25.8 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Klęska żywiołowa w Teksasie sprawką Billa Gatesa?

Zobacz koniecznie

Obecna sytuacja w USA w stanie Teksas nie należy do najłatwiejszych. Za sprawą panujących mrozów oraz przerwach w dostawach prądu ogłoszono stan klęski żywiołowej. W sieci pojawiły się teorie spiskowe, że powstała sytuacja jest wywoła przez samego Billa Gatesa.

 

 

Sytuacja w Teksasie daje się we znaki. W wyniku skrajnie niskich temperatur do tej pory znane jest 69 przypadków śmiertelnych. Wiele osób jednak podaje w wątpliwość panujące tam warunki atmosferyczne, twierdząc że zostały one wywołane celowo. Na tik toku pojawiły się nagrania, które mają ukazać, że panujący na tamtych terenach śnieg nie jest prawdziwy, a panujące tam obecnie warunki atmosferyczne nie są naturalnym tworem. W sieci pojawiają się nagrania, na których użytkownicy próbują udowodnić, iż śnieg znajdujący się na tamtych terenach nie jest prawdziwy. Wykorzystują do tego między innymi suszarki czy zapałki. To, że śnieg nie podlega naturalnemu procesowi topnienia ma świadczyć o tym, że jest fikcją. Teoria spiskowa szybko zyskała na rozgłosie nie tylko w USA, ale także w Wielkiej Brytanii.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: PILNE! Doszło do dramatycznego w skutkach ataku! Wśród zabitych ambasador [FOTO]

 

 

Istnieje wiele teorii związanych z tzw. „sztucznym śniegiem”, który jest aktualnie jednym z częściej wyszukiwanych haseł na tik toku. Według zwolenników tej teorii za jego wytworzeniem stoi rząd, inni podejrzewają natomiast Billa Gatesa. Kwestią, która ma potwierdzać tę teorię jest zaangażowanie Gatesa w naukowy projekt Scopex. Polega on na skutecznym zatrzymaniu promieni słonecznych, tak aby nie doszły one zbyt nisko, co ma w konsekwencji służyć zwalczeniu globalnego ocieplenia.  A Wy co myślicie o tej teorii?

 

 

Źródła:

o2.pl

Fot.: commons.wikimedia.org

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze