25.3 C
Warszawa
sobota, 15 czerwca, 2024

Makabryczne odkrycie na Śląsku! Rodzina zaginionego zaalarmowała wcześniej służby

Zobacz koniecznie

Do wstrząsających wydarzeń doszło w dniu wczorajszym na terenie województwa śląskiego, a dokładniej ujmując- w miejscowości Władysławów pod Kłobuckiem. To tam właśnie przy okazji interwencji związanej z pożarem, dokonano makabrycznego odkrycia, które może mieć bezpośredni związek z zaginięciem, o którym wcześniej poinformowano policję. Okoliczności tego co dokładnie się wydarzyło wyjaśnia prokuratura. O sprawie napisano na łamach portalu Rmf24.pl.

 

Dramatycznego odkrycia dokonali wczoraj w godzinach wieczornych strażacy, którzy otrzymali zgłoszenie dotyczące płonącego samochodu. Pojazd ten znajdować miał się na jednej z polnych dróg na terenie wsi Władysławów w powiecie kłobuckim. Co warte podkreślenia, jest to miejsce znajdujące się w odległości około kilometra od okolicznej drogi asfaltowej.

 

Kiedy straż pożarna dotarła na miejsce pożaru i przeprowadziła działania prowadzące do ugaszenia ognia, wówczas dokonano strasznego odkrycia. Wewnątrz spalonego auta znajdowały się bowiem zwęglone ludzkie zwłoki, dlatego też po akcji gaszenia, do całej sprawy włączyła się również policja oraz prokuratura.

 

Choć udało się ustalić markę i kolor spalonego auta, to jednak utrudnione miało być zidentyfikowanie ciała zmarłego. Aby ustalić kim była ofiara potrzebne są specjalistyczne badania, w związku z czym prokurator podjął decyzję o przeprowadzeniu sekcji zwłok. Ma to związek również z faktem, że na ten moment ciężko ocenić czy na ciele tego człowieka mogły znajdować się jakieś obrażenia sprzed pożaru. A może być to ważna kwestia przy ustalaniu tego co właściwie się stało i jakie dokładnie były przyczyny tragedii.

 

Choć ciężko stwierdzić co się stało i kim tak naprawdę jest ofiara, to jednak policja wstępnie przyjęła, że w samochodzie znajdować mogło się ciało 26-letniego mężczyzny z miejscowości Działoszyn (woj. łódzkie). Jego zaginięcie zgłosili bowiem wczoraj bliscy.

 

 

Źródło: Rmf24.pl

Fot.: Facebook/policjaat997

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze