12.1 C
Warszawa
piątek, 2 czerwca, 2023

PILNE! Nastolatka mogła zostać porwana! Trwają poszukiwania [FOTO]

Zobacz koniecznie

Ta sytuacja wywołała niepokój, a zarazem poruszenie wśród sporego grona polskich internautów. Zaginęła bowiem 15-letnia dziewczyna, jednak w przypadku tego zniknięcia zaistniały fakty oraz sytuacje wskazujące na to, że mogło dojść do poważnego przestępstwa i porwania nastolatki.

 

[AKTUALIZACJA 12:35]: DZIEWCZYNA ZOSTAŁA ODNALEZIONA!

 

[AKTUALIZACJA 20:30]: 15-latka ma według najnowszych doniesień znajdować się najprawdopodobniej na terenie Berlina.

 

Cała ta wywołująca niepokój historia ma swój początek w Poznaniu, a dokładniej na osiedlu Kiekrz, gdzie mieszka na co dzień Marta Księżycka. Ta zaledwie 15-letnia dziewczyna, jak można wyczytać w publikowanych wpisach, była dobrą uczennicą, nie sprawiała problemów wychowawczych i realizowała się jako młoda siatkarka, osiągając również w dziedzinie sportu dobre wyniki.

 

Marta Księżycka opuściła miejsce zamieszkania, czyli swój rodzinny dom przy ul. Topolowej w dniu 17 lutego br. ok. godz. 14, informując swoich bliskich, że planuje udać się na spotkanie ze swoim kolegą w miejscowości Rokietnica. Od tej jednak pory nie wróciła ona do domu, rodzina nie może nawiązać z nią kontaktu, a kolejne informacje dotyczące tej sprawy mogą naprawdę zmrozić krew w żyłach.

 

Dziewczyna widziana była bowiem nie z kolegą w Rokietnicy, a na Dworcu Głównym w Poznaniu, gdzie znajdować miała się w towarzystwie zdecydowanie starszego od niej mężczyzny. Oboje mieli zostać zauważeni na dworcu 17 lutego, najprawdopodobniej około godz. 16:30, więc ok. dwie godziny po tym jak oddaliła się od domu.

 

Człowiek, który towarzyszył zaginionej ma mieć około 30 lat. Niestety bardzo możliwa jest wersja wydarzeń, zgodnie z którą nastolatka została porwana, a nawet przewieziona przy okazji poza granice Polski- na terytorium Niemiec.

 

15-letnia Marta ma około 160 centymetrów wzrostu i szczupłą budowę ciała. Według opisów przekazywanych drogą internetową, dziewczyna ma niebieską barwę oczu oraz długie proste włosy zafarbowane na czarny kolor. W dniu zaginięcia miała być ubrana w kurtkę białego koloru (bez kaptura i z futerkiem na kołnierzu), dresowe szare spodnie, brązowo-czarny szalik marki Luis Viton, sportowe buty bez sznurówek o barwie czarnej i białej, a także czarną maseczkę z czerwono-zielonymi elementami. Miała wówczas przy sobie również worek, na którym widnieje logo firmy Adidas.

 

Według wieści, które przekazać mieli bliscy zaginionej 15-latki mężczyzna, z którym była ona widziana na dworcu jest dość wysoki i miał na sobie charakterystyczną rozdartą kurtkę zaklejoną taśmą izolacyjną, jeansy oraz sportowe buty. Miał on również mieć sportowy worek z zielonym napisem.

 

Według najnowszych doniesień, dziewczyna ma znajdować się na terenie Berlina. W internecie pojawiły się prośby o kontakt osoby mieszkające w stolicy Niemiec. O informacje oczywiście proszeni są również ludzie mogący wiedzieć cokolwiek na temat miejsca przebywania zaginionej 15-letniej Marty.

 

 

 

 

Źródło: Facebook ; ePoznan.pl

Fot.: Facebook/Gdziekolwiek jesteś

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze