Turyści na Krupówkach urządzili fiestę. Policja musiała interweniować [WIDEO]

Wraz z zakończeniem zawodów Pucharu świata na wielkiej krokwi w Zakopanem rzesza turystów udała się na Krupówki. Finalnie nie obeszło się bez interwencji funkcjonariuszy tamtejszej Policji. Szacuje się, że na deptaku znajdowało się kilka tysięcy osób, które postanowiły urządzić sobie zabawę. Doszło także do wielu awantur. 

 

W sobotni wieczór na zakopiańskich Krupówkach zrobiło się naprawdę tłoczno. Turyści w najlepsze tańczyli i śpiewali nie zwracając uwagi na funkcjonariuszy policji. Doszło także do awantur. Jak wynika z zeznań policjantów zatrzymano 7 osób. Dwie z nich oskarżono o atak i znieważające zachowanie, a pozostała czwórka została zabrana, z powodu wysokiego stężenia alkoholu we krwi. Nagranie z ulicznej fiesty trafiło do Internetu

 

 

 

 

 

 

„Przez całą noc powtarzały się burdy i awantury w pensjonatach czy hotelach w gminie Bukowina Tatrzańska, w Kościelisku, a na obrzeżach Zakopanego przy pensjonacie spłonął samochód. Było to prawdopodobnie celowe podpalenie. Doszło także do kilku zdarzeń drogowych” – możemy przeczytać na portalu rmf24.pl. Rzecznik Zakopiańskiej Policji Roman Wieczorek informuje, że funkcjonariusze prosili o zachowanie dystansu społecznego oraz zakrywanie ust i nosa.  Kilka osób zlekceważyło te prośby i zaczęły stanowić poważne zagrożenie dla pozostałych turystów.

 

 

Źródło

rmf24.pl

Foto & Wideo: YouTube

 

Komentarze

Komentarze