-2.6 C
Warszawa
środa, 29 listopada, 2023

Wybuch bomby w centrali popularnej sieci sklepów?! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Do kolejnego niepokojące zajścia doszło w dniu wczorajszym na terenie Europy i niestety, jak wiele na to wskazuje, po raz kolejny mieliśmy do czynienia z celowym działaniem. Do wybuchu doszło najprawdopodobniej w budynku należącym do znanej sieci sklepów dyskontowych, w których zakupy robi również wiele Polek i Polaków.

 

ZOBACZ TEŻ: Makabryczne sceny w Toruniu! To był krwawy atak, jednak na nim się nie skończyło…

 

Wybuch nastąpił w miejscowości Neckarsulm leżącej w południowo-wschodniej części Niemiec. Agencja dpa w treści przekazanego komunikatu potwierdziła, że takie zdarzenie miało miejsce na terenie tamtejszej strefy przemysłowej i stało się to około godz. 14:50. Choć agencja nie potwierdziła przy tym dokładnie miejsca ataku, to jednak medialne doniesienia i informacje przekazywane na portalach społecznościowych wskazują na to, iż wybuch nastąpił w administracyjnym budynku stanowiącym centralę sieci sklepów Lidl.

 

Według informacji jakimi podzielił się niemiecki portal Stimme.de detonacji uległ materiał wybuchowy znajdujący się w przesyłce. Jak przekazali dziennikarze u naszych zachodnich sąsiadów, chociaż wybuch nie doprowadził do śmierci znajdujących się tam wówczas ludzi, to jednak kilka osób odniosło rany. Co najmniej jedna osoba ma mieć poważne obrażenia po tym incydencie.

 

 

Media zwracają uwagę na fakt, że nie jest to pierwsza tego typu sytuacja w ostatnich dniach. Do wybuchu doszło także na terenie miejscowości Eppelheim oddalonej około 45 km od Neckarsulm. W tym przypadku eksplodował ładunek na terenie należącym do firmy produkującej napoje. Nie ma jednak pewności czy te dwie sprawy są ze sobą powiązane.

 

 

Źródło: Stimme.de ; Twitter/@eha_deutsch ; PolsatNews.pl

Fot.: Pixabay

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze